Typo (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Loading
km: ផ្ទុក
