Typo (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: close
kn: ಮುಚ್ಚು
