Typo (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...
