Typo (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
