Typo (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Status
ro: Stare

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Page
ro: Pagina

en: Never
ro: Niciodată

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Apply
ro: Aplică

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Offset
ro: Decalaj

en: close
ro: închide

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
