Typo (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë
