Typo (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Page
sv: Sida

en: Never
sv: Aldrig

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Apply
sv: Applicera

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Loading
sv: Laddar

en: Offset
sv: Kompensera

en: close
sv: stäng

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
