Typo (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Never
ta: இல்லை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
