Typo (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: - All -
ug: ھەممىسى
