Typo (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
