Typo (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: Page
ja: ページ

en: Never
ja: なし

en: 1 day
ja: 1日

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Apply
ja: 適用

en: 1 week
ja: 1週間

en: Loading
ja: 読み込み中

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
