Typo (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Loading
jv: Ngemot

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
