Typo (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
