Typo (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Sort by
oc: Triar per

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Apply
oc: Aplicar

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
