User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Never
ca: Mai

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat
