User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Never
et: Mitte kunagi

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 minute
et: 1 minut

en: 1 week
et: 1 nädal
