User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Never
fr: Jamais

en: 1 day
fr: 1 jour

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité
