User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Never
gl: Nunca

en: 1 day
gl: 1 día

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: 1 week
gl: 1 semana
