User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 1 minute
hi: 1 मिनट

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
