User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Never
hr: Nikada

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: 1 week
hr: 1 tjedan
