User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Never
hu: Soha

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség
