User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ
