User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Never
lv: Nekad

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 1 week
lv: 1 nedēļa
