User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Never
pl: Nigdy

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność
