User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Never
sk: Nikdy

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: 1 week
sk: 1 týždeň
