User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Never
sv: Aldrig

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: 1 week
sv: 1 vecka
