User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Never
vi: Không bao giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 10 minutes
vi: 10 phút

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: 1 week
vi: 1 tuần
