User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Never
fa: هیچوقت

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 10 minutes
fa: ۱۰ دقیقه

en: 15 minutes
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری
