User-Agent Cache Bypass (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Never
he: אף פעם

en: 1 day
he: יום אחד

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: 1 week
he: שבוע אחד
