Ubercart (7.x-3.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (126 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Next
kk: Келесі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: enabled
kk: қосулы

en: enable
kk: косулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Log
kk: Журнал

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Help text
kk: Анықтама

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: never
kk: ешқашан

en: Statistics
kk: Статистика

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: n/a
kk: жоқ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Create
kk: Қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: Logo
kk: Логотип

en: Drupal
kk: Друпал

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Тақырып

en: Recipients
kk: Алушылар

en: You must enter a valid e-mail address.
kk: Дұрыс e-mail мекенжайын енгізіңіз.

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: E-mail address
kk: Электронды адрес

en: Mode
kk: күй

en: Items
kk: Элементтер

en: Medium
kk: Орташа

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Code
kk: Коды

en: Other
kk: Басқа

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Do not display
kk: Көрсетпеу

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: English
kk: Ағылшын

en: Spanish
kk: Испан

en: update
kk: жанарту

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: None.
kk: Ешбір.

en: Revision
kk: Ревизия

en: Contact settings
kk: Контактты жөндеу

en: Processing
kk: Өңделу...

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: Account
kk: Есеп

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Only in the category(s)
kk: Тек қана категория(лар)да

en: Only of the type(s)
kk: Тек қана келесі түр(лер)ден

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш

en: Reports
kk: Есептер

en: Display a message to the user
kk: Қолданушыға хабарлама көрсету

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: File download
kk: Қотарған файл

en: Password field is required.
kk: Құпиясөз өрісі талап етілген

en: Confirm password
kk: Құпиясөзді растаңыз

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Trigger
kk: Триггер
