Ubercart (7.x-3.0-alpha2) - en to km translation catalogue (149 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: enable
km: បើក

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: disabled
km: បិទ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Enable
km: បើក

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Display settings
km: កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Variable
km: អថេរ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: The configuration options have been reset to their default values.
km: ជម្រើស​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​​ទៅ​ជា​តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​​ឡើង​វិញ ។

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: never
km: កុំ​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: n/a
km: គ្មាន

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: no
km: ទេ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Create
km: បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Never
km: កុំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: You must enter a valid e-mail address.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Mode
km: របៀប​

en: N/A
km: គ្មាន

en: Items
km: ធាតុ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Medium
km: មធ្យម

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Code
km: កូដ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Order
km: លំដាប់

en: Do not display
km: ​កុំ​បង្ហាញ

en: Close
km: បិទ

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Text field
km: អត្ថបទ​វាល

en: None.
km: គ្មាន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Contact settings
km: ​ការ​កំណត់​ទំនាក់​ទំនង

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: disable
km: បិទ

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Account
km: គណនី

en: Containing any of the words
km: ដែល​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Containing the phrase
km: ដែល​មាន​ឃ្លា

en: Containing none of the words
km: ដែល​មិនមិន​ពាក្យ​ទាំងអស់​នេះ

en: Only in the category(s)
km: តែ​នៅ​ក្នុង​ប្រភេទ

en: Only of the type(s)
km: តែ​ជា​របស់​ប្រភេទ

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Display a message to the user
km: បង្ហាញ​សារ​ដល់​អ្នក​ប្រើ

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: File download
km: ការ​ទាញ​យក​ឯកសារ

en: Password field is required.
km: វាល​ពាក្យ​សម្ងាត់​គឺ​ត្រូវការ​ជា​ចាំបាច់ ។

en: Confirm password
km: អះអាង​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Trigger
km: គន្លឹះ
