Ubercart (7.x-3.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (2444 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Next
hu: Következő

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: enabled
hu: engedélyezett

en: enable
hu: engedélyezés

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Administer
hu: Adminisztráció

en: E-mail
hu: Email

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Transaction ID
hu: Tranzakcióazonosító

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Gross
hu: Bruttó

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Akciók

en: disabled
hu: tiltott

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Age
hu: Kor

en: Last comment
hu: Utolsó hozzászólás

en: Description
hu: Leírás

en: Log
hu: Napló

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Default currency
hu: Alapértelmezett pénznem

en: Action
hu: Akció

en: Cost
hu: Költség

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: On
hu: Be

en: Purchased
hu: Vásárolva

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Version
hu: Változat

en: view
hu: megtekintés

en: Overview
hu: Áttekintés

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Variable
hu: Változó

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Changes
hu: Változások

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Catalog
hu: Katalógus

en: Time
hu: Idő

en: week
hu: hét

en: Views
hu: Nézetek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: remove
hu: eltávolítás

en: View
hu: Megtekintés

en: Length
hu: Hossz

en: Format
hu: Formátum

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: hidden
hu: rejtett

en: URL
hu: Webcím

en: Dimensions
hu: Méretek

en: Filename
hu: Fájlnév

en: link
hu: hivatkozás

en: Display
hu: Megjelenítés

en: never
hu: soha

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: n/a
hu: -

en: User
hu: Felhasználó

en: Files
hu: Fájlok

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Create
hu: Létrehozás

en: hours
hu: óra

en: days
hu: nap

en: Active
hu: Aktív

en: Year
hu: Év

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Logo
hu: Logó

en: Not found
hu: Nem található

en: Off
hu: Ki

en: Never
hu: Soha

en: Submit changes
hu: Változtatások mentése

en: Header
hu: Fejléc

en: Recipients
hu: Címzettek

en: You must enter a valid e-mail address.
hu: Érvényes email címet kell megadni.

en: Sender
hu: Feladó

en: Roles
hu: Csoportok

en: Role ID
hu: Csoportazonosító

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Signature
hu: Aláírás

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: E-mail address
hu: Email cím

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: Average
hu: Átlag

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Mode
hu: Mód

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Items
hu: Elemek

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Medium
hu: Közepes

en: Button background color
hu: Gomb háttérszíne

en: Card Type
hu: Kártya típusa

en: Card Number
hu: Kártyaszám

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Month
hu: Hónap

en: Add line
hu: Sor hozzáadása

en: Qty
hu: Menny.

en: Price
hu: Ár

en: Customers
hu: Vevők

en: Model
hu: Modell

en: Customer
hu: Vevő

en: Amount
hu: Összeg

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Invoice
hu: Számla

en: Code
hu: Kód

en: Stock
hu: Készlet

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Payment
hu: Fizetés

en: Payment settings
hu: Fizetési beállítások

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: print
hu: nyomtatás

en: quote
hu: kvóta

en: Store
hu: Bolt

en: Company
hu: Cég

en: directory
hu: könyvtár

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Method
hu: Mód

en: Day
hu: Nap

en: End
hu: Vég

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Other
hu: Egyéb

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Attributes
hu: Tulajdonságok

en: Role
hu: Csoport

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Destination
hu: Cél

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Argument
hu: Argumentum

en: Checkout
hu: Fizetés

en: Operator
hu: Művelet

en: Order
hu: Sorrend

en: Class name
hu: Osztálynév

en: Credit Card
hu: Hitelkártya

en: Do not display
hu: Ne jelenjen meg

en: Level
hu: Szint

en: Process
hu: Folyamat

en: Close
hu: Bezár

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Duration
hu: Időtartam

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: Original
hu: Eredeti

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: Fax number
hu: Faxszám

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Labels
hu: Címkék

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Modified
hu: Változtatott

en: Pending
hu: Függőben

en: minute
hu: perc

en: minutes
hu: perc

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Product title
hu: Termék címe

en: List price
hu: Listaár

en: English
hu: angol

en: Spanish
hu: spanyol

en: update
hu: frissítés

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: unlimited
hu: korlátlan

en: Features
hu: Jellemzők

en: Delete feature
hu: Jellemző törlése

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: (disabled)
hu: (tiltott)

en: day
hu: nap

en: year
hu: év

en: hour
hu: óra

en: Text field
hu: Szövegmező

en: None.
hu: Nincs.

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Select one...
hu: Választás...

en: Production
hu: Termelés

en: White
hu: Fehér

en: Shipping method:
hu: Szállítási mód:

en: Taxes
hu: Adók

en: Tax rate
hu: Adókulcs

en: Product count
hu: Termék végösszeg

en: Delete package
hu: Csomag törlése

en: Revision
hu: Változat

en: Match
hu: Egyezik

en: Search options
hu: Keresési szempontok

en: options
hu: beállítások

en: Shopping cart
hu: Kosár

en: Your item(s) have been updated.
hu: A tétel vagy tételek frissítése megtörtént.

en: Qty.
hu: Mennyiség

en: Cart
hu: Kosár

en: Transaction key
hu: Tranzakciókulcs

en: Credit card details
hu: Bankkártya részletei

en: Discount
hu: Árengedmény

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Day(s)
hu: Nap(ok)

en: Week(s)
hu: Hét (Hetek)

en: Year(s)
hu: Év(ek)

en: Order history
hu: Rendeléstörténet

en: Product
hu: Termék

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: Billing address
hu: Számlázási cím

en: Shipping address
hu: Szállítási cím

en: Ship to:
hu: Címzett:

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Balance
hu: Egyenleg

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Received
hu: Kapott

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Payment details
hu: A fizetés részletei

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Products
hu: Termékek

en: Product settings
hu: Termék beállitása

en: Street address
hu: Utca

en: Testing
hu: Próba

en: Total:
hu: Összesen:

en: Transaction ID:
hu: Tranzakcióazonosító:

en: Pounds
hu: Font

en: Grams
hu: Gramm

en: Kilograms
hu: Kilogramm

en: Ounces
hu: Uncia

en: Inches
hu: Hüvelyk

en: Feet
hu: Láb

en: Orders
hu: Rendelések

en: Print invoice
hu: Számla nyomtatása

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Formatted
hu: Formázott

en: Credit
hu: Hitel

en: Default weight
hu: Alapértelmezett súly

en: Live
hu: Élő

en: hour(s)
hu: óra

en: day(s)
hu: nap

en: week(s)
hu: hét

en: month(s)
hu: hónap

en: Contact settings
hu: Kapcsolat beállítások

en: cancel
hu: mégsem

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: disable
hu: letiltás

en: Percentage (%)
hu: Százalék (%)

en: Apply
hu: Alkalmazás

en: Select
hu: Választás

en: collapsed
hu: összecsukott

en:  for
hu:  a

en: Contact phone number
hu: Kapcsolattartó telefon

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: years
hu: év

en: weeks
hu: hét

en: Default gateway
hu: Alapértelmezett átjáró

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Order ID
hu: Rendelés azonosítója

en: Search returned the following results:
hu: A keresés a következő találatokat adta:

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Button settings
hu: Gomb beállításai

en: View user details.
hu: A felhasználó adatainak megtekintése.

en: Rate
hu: Mérték

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
hu: Hiba történt fizetés közben. Kérjük,hogy lépjen kapcsolatba velünk és érdeklődjön rendeléséről.

en: A payment has been accepted.
hu: A fizetés el lett fogadva.

en: Description:
hu: Leírás:

en: Ubercart - core (optional)
hu: Ubercart - mag (kiegészítések)

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Purchase date
hu: Vásárlás dátuma

en: year(s)
hu: év

en: This !type does not have any attributes.
hu: !type nem rendelkezik tulajdonságokkal.

en: product
hu: termék

en: product class
hu: termékosztály

en: Addresses
hu: Címek

en: Saved addresses
hu: Elmentett címek

en: Packages
hu: Csomagok

en: Package
hu: Csomag

en: Attribute settings
hu: Attribútum beállítások

en: Add role
hu: Csoport létrehozása

en: Country code
hu: Országkód

en: Order #
hu: Rendelés #

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Account
hu: Saját adatok

en: daily
hu: napi

en: weekly
hu: heti

en: Stock settings
hu: Készlet beállításai

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Only in the category(s)
hu: Csak az ilyen kategóriában

en: Only of the type(s)
hu: Csak az ilyen tartalmakban

en: Billing information
hu: Számlázási információk

en: Company name
hu: Cég neve

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Authorization
hu: Engedélyezés

en: Credit card charged: !amount
hu: A bankkártya terhelve lett: !amount

en: New password
hu: Új jelszó

en: Search returned no results.
hu: A keresés eredménytelen.

en: Reports
hu: Jelentések

en: Report settings
hu: Kimutatások beállítása

en: Zone
hu: Körzet

en: Contact email address.
hu: Kapcsolattartó e-mail címe

en: Revenue
hu: Árbevétel

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Checkout review instructions
hu: Utasítások a fizetés áttekíntéséhez

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
hu: Utasítások megjelenítése a fizetés áttekintése oldalának felső részén.

en: Order created through website.
hu: Webhelyen keresztül beküldött rendelés.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
hu: Rendelési értesítés a !order rendelésről.

en: Product information
hu: Termékinformáció

en: Sell price
hu: Eladási ár

en: Customer purchase price.
hu: Eladási ár.

en: Notification
hu: Értesítés

en: Destination address
hu: Szállítási cím

en: clone
hu: klónozás

en: Metric
hu: Metrikus

en: Not checked
hu: Nem ellenőrzött

en: View cart
hu: Kosár megtekintése

en: Invalid e-mail address.
hu: Érvénytelen e-mail cím.

en: Click to view.
hu: Megtekintés.

en: Shipping Address:
hu: Szállítási cím:

en: Order #:
hu: Rendelésszám:

en: Shipping Method:
hu: Szállítási mód:

en: Ship order !order_id packages.
hu: !order_id rendelés csomagjainak szállítása.

en: Ship
hu: Szállítás

en: This order has no comments associated with it.
hu: Ehhez a rendeléshez nincs megjegyzés rendelve.

en: Product reports
hu: Termékkimutatások

en: Sales per year
hu: Éves eladás

en: Products sold
hu: Eladott termékek

en: Total revenue
hu: Teljes árbevétel

en: Update report
hu: Kimutatás frissítése

en: Sold
hu: Eladva

en: No products found
hu: Nincsenek termékek

en: Number of orders
hu: Rendelések száma

en: Average order
hu: Rendelések átlaga

en: Total @year
hu: @year összesen

en: Sales year
hu: Értékesítési év

en: Sales summary
hu: Eladások összefoglalója

en: Sales data
hu: Eladási adatok

en: Today, !date
hu: Ma, !date

en: Yesterday, !date
hu: Tegnap, !date

en: Daily average for @month
hu: @month napi átlaga

en: Grand total sales
hu: Értékesítések végösszege

en: The CSV data could not be retreived. It's possible the data might have expired. Refresh the report page and try to retrieve the CSV file again.
hu: A CSV adatok nem érhetők el. Lehetséges, hogy az adatok elavultak. Érdemes frissíteni az összesítések oldalát és megpróbálni újra letölteni a CSV fájlt.

en: New packages
hu: Új csomagok

en: Edit package
hu: Csomag szerkesztése

en: Cancel package shipment
hu: Csomag szállításának felfüggesztése

en: Shipments
hu: Szállítmányok

en: New shipment
hu: Új szállítmány

en: Shipment !id
hu: !id szállítmány

en: Cancel shipment
hu: Szállítás felfüggesztése

en: Delete shipment
hu: Szállítmány törlése

en: Ship packages
hu: Csomagszállitás

en: Package ID
hu: Csomag ID

en: Shipping type
hu: Szállítás típusa

en: Package type
hu: Csomag típusa

en: Shipment ID
hu: Szállítmány ID

en: Tracking number
hu: Követési szám

en: cancel shipment
hu: szállítás felfüggesztése

en: This order's products have not been organized into packages.
hu: A rendelés termékei nem lettek csomagokba szervezve.

en: Create packages.
hu: Csomagok létrehozása-

en: Order @order_id does not exist.
hu: @order_id számú rendelés nem létezik.

en: Are you sure you want to delete this package?
hu: Ez a csomag biztosan törölhető?

en: Ship date
hu: Szállítás napja

en: Estimated delivery
hu: Várható szállítás

en: No shipments have been made for this order.
hu: Ehhez a rendeléshez nem történt szállítás.

en: Make a new shipment
hu: Új szállítmány létrehozása

en: Put products into packages to make shipments.
hu: A termékeket csomagba kell tenni a szállításhoz.

en: Ship Manually
hu: Kézi szállítás

en: Shipping method
hu: Szállítási mód

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
hu: Nincs értelme elindítani egy szállítást csomag nélkül, ugye?

en: Are you sure you want to delete this shipment?
hu: Ez a szállítás biztosan törölhető?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
hu: A szállítmány vissza lett vonva és a csomagok, amiket tartalmazott, újra szállíthatóvá vállnak.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
hu: Biztosan visszavonható a csomag szállítása?

en: It will be available for reshipment.
hu: Újraküldhetővé fog válni.

en: Nevermind
hu: Nem számít

en: Payment received
hu: Elfogadott fizetés

en: Merchant ID
hu: Kereskedői azonosító

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Shippable product
hu: Szállítható termékek

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Enter
hu: Belépés

en: No response
hu: Nincs válasz

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Payment methods
hu: Fizetési módok

en: File download
hu: Fájl letöltés

en: The file that can be downloaded when product is purchased (enter a path relative to the %dir directory).
hu: A letölthető fájl termékvásárlás esetén (írja be a(z) %dir könyvtárhoz relatív elérési útvonalat).

en: %file is not a valid file or directory inside file download directory.
hu: %file nem a letöltési könyvtárbeli érvényes fájl vagy könyvtár.

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Order total:
hu: Rendelés végösszege:

en: Current balance:
hu: Jelenlegi egyenleg:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
hu: A vevő más email címet használt fizetés közben: !email

en: Click to complete checkout.
hu: Kattintás a vásárlás befejezéséhez.

en: Vendor account number
hu: Fiókszám

en: Unknown status
hu: Ismeretlen állapot

en: None available.
hu: Nincs elérhető.

en: Editable
hu: Szerkeszthető

en: Invoice template
hu: Számlasablon

en: Subtotal:
hu: Mindösszesen:

en: COD
hu: UTÁNVÉT

en: Address book
hu: Címjegyzék

en: Base price
hu: Alapár

en: Edit attribute
hu: Tulajdonság szerkesztése

en: Are you sure you want to delete the attribute %name?
hu: „%name” tulajdonság biztosan törölhető?

en: Tax
hu: Adó

en: Google Checkout settings
hu: Google Checkout beállításai

en: Set merchant ID and key for Google Checkout.
hu: Kereskedői azonosító beállítása Google Rendeléshez.

en: Calculate shipping charges for orders through Google Checkout.
hu: A szállítási költség kiszámítása a Google Fizetések szolgáltatással.

en: Calculate taxes for orders through Google Checkout.
hu: Megrendelések adójának kiszámítása a Google Checkout szolgáltatással.

en: Google Checkout terminal: Order @order_id
hu: Google Checkout terminál: Rendelés @order_id

en: Google Checkout only accepts the following currencies: @list
hu: A Google Checkout csak a következő pénznemeket fogadja el: @list

en: Marketing preferences
hu: Marketing preferenciák

en: Google Checkout Coupon
hu: Google Checkout kupon

en: Google Checkout Gift Certificate
hu: Google Checkout ajándékutalvány

en: Cancel order request sent to Google Checkout. The order will be updated momentarily.
hu: Rendelés törlése a Google Checkoutban. A rendelés hamarosan frissítve lesz.

en: Order is not canceled in Google Checkout.
hu: A rendelés törlése nem történt meg a Google Checkoutban.

en: Express payment with Google Checkout.
hu: Gyors fizetés Google Checkouttal.

en: Merchant key
hu: Kereskedői kulcs

en: Used to sign cart information. Keep it secret, keep it safe.
hu: A kosár tartalmának aláírására szolgál. Fokozott biztonságban kell tartani.

en: Test Environment settings
hu: Tesztkörnyezet beállításai

en: Test Mode
hu: Teszt mód

en: Test Merchant ID
hu: Teszt kereskedőazonosító

en: Test Merchant Key
hu: Teszt kereskedői kulcs

en: Customer messages
hu: Vevői üzenetek

en: Reason for canceling order
hu: A rendelés lemondásának oka

en: Button size
hu: Gomb mérete

en: Button alignment
hu: Nyomógombok igazítása

en: Regular pickup
hu: Rendszeres felvétel

en: Special pickup
hu: Kivételes felvétel

en: Drop off
hu: Lehull

en: Default price
hu: Alapértelmezett ár

en: Pickup type
hu: Csomagfelvétel típusa

en: Handling charge
hu: Kezelési költség

en: Percentage markup/discount
hu: Százalék jelölés/kedvezmény

en: A default shipping cost is required.
hu: Az alapértelmezett szállítási költség nem lett megadva.

en: The default shipping cost should be a positive number.
hu: Az alapértelmezett szállítási költségnek pozitív számnak kell lennie.

en: The fixed charge should be a number.
hu: A rögzített összeg szám kell hogy legyen.

en: The percent adjustment should be a number.
hu: A százalékos javításnak számnak kell lennie.

en: Save taxes
hu: Adók mentése

en: Tax shipping?
hu: Szállítás adóztatása?

en: Google Checkout is enabled, but no Merchant ID found.
hu: A Google Checkout engedélyezve van, de nem található a Kereskedő Azonosító.

en: Fast checkout through Google.
hu: Gyors fizetés a Google használatával.

en: What is Google Checkout?
hu: Mi az a Google Checkout?

en: You do not have any items in your shopping cart.
hu: Nincs semmilyen tétel az Ön kosarában.

en: Customer will accept marketing emails.
hu: A vevő elfogad reklámleveleket.

en: Customer does not want marketing emails.
hu: A vevő nem fogad el reklámleveleket.

en: Google Checkout terminal
hu: Google Checkout terminál

en: Click here to go to Google Checkout settings.
hu: A Google Checkout beállítása.

en: Return to order view screen.
hu: Vissza a rendeléshez.

en: Use this terminal to process credit card payments:
hu: Ez a  terminál legyen használatban a bankkártyás fizetés feldolgozásához:

en: Balance:
hu: Egyenleg:

en: Google Checkout total:
hu: Google Checkout összesen:

en: Google Checkout balance:
hu: Google Checkout egyenleg:

en: Charge
hu: Terhelés

en: Reason for refund
hu: Visszatérítés oka

en: Refund Comment
hu: Visszatérítés megjegyzése

en: You must enter a number for the amount.
hu: A mennyiségnek csak számot lehet megadni.

en: Google does not allow charges greater than the balance.
hu: A Google nem enged meg a számlaegyenlegnél nagyobb terhelést.

en: Google does not allow refunds greater than the amount already charged.
hu: A Google nem enged az eredeti terhelésnél nagyobb visszatérítést.

en: A reason for refunding the customer is required.
hu: Kötelező megadni a visszafizetés okát.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
hu: Érvénytelen rendelés-azonosító. A fizetés feldolgozása nem sikerült.

en: HTTP Authorization User does not match settings.
hu: A beállítások nem egyeznek a hitelesített HTTP felhasználóval.

en: HTTP Authorization Password does not match settings.
hu: A HTTP alapú azonosításban a jelszó nem egyezik a beállításokban megadottal.

en: Unknown notification document: @xml
hu: Ismeretlen értesítő dokumentum: @xml

en: Total tax
hu: Összesen adó

en: Order created through Google Checkout (#@gco_order).
hu: Rendelés lett leadva a Google Checkouton keresztül (#@gco_order).

en: Risk information notification:
hu: A kockázattal kapcsolatos figyelmeztetések:

en: - Full AVS match (address and postal code)
hu: - Teljes AVS egyezés (cím és irányítószám)

en: - Partial AVS match (postal code only)
hu: - Részleges AVS egyezés (csak irányítószám)

en: - Partial AVS match (address only)
hu: - Részleges AVS egyezés (csak cím)

en: - No AVS match
hu: - Nincs AVS egyezés

en: - AVS not supported by issuer
hu: - A kibocsátó nem támogatja az AVS-t

en: <b>Error:</b> No AVS response.
hu: <strong>Hiba:</strong> nincs AVS válasz.

en: - CVN match
hu: - CVN egyezés

en: - No CVN match
hu: - Nincs CVN egyezés

en: - CVN not available
hu: - CVN nem elérhető

en: - CVN error
hu: - CVN hiba

en: <b>Error:</b> No CVN response.
hu: <strong>Hiba:</strong> nincs CVN válasz.

en: Partial CC number: %s
hu: Részleges kártyaszám: %s

en: Order %order canceled by Google: %reason
hu: %order rendelést a Google lemondta: %reason

en: Order canceled.
hu: A rendelés lemondása megtörtént.

en: Payment of %amount received by Google Checkout.
hu: %amount teljesítés érkezett a Google Checkouton keresztül.

en: Refund received by Google Checkout
hu: Visszatérítés érkezett a Google Checkouton keresztül.

en: Refund of %amount received by Google Checkout.
hu: %amount értékű visszatéríés érkezett a Google Checkouton keresztül.

en: Unknown order id or malformed XML.
hu: Ismeretlen rendelésazonosító vagy rosszul formázott XML.

en: In Google Checkout
hu: A Google Checkoutban

en: Chargeable
hu: Számlázható

en: yearly
hu: éves

en: monthly
hu: havi

en: Default cart form
hu: Alapértelmezett kosár űrlap

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
hu: A vevő kosarának megjelenítése.

en: Package order !order_id products.
hu: !order_id rendelés termékeinek csomagolása.

en: Specify and collect payment for an order.
hu: Egy rendelés fizetésének meghatározása és begyűjtése.

en: Test Gateway
hu: Átjáró a teszteléshez

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
hu: Bankkártyás fizetés elfogadása a tesztelési átjáró használatával.

en: Pay by mailing a check or money order.
hu: Fizetés csekk vagy postautalvány küldésével.

en: UPS Ground
hu: UPS Felszíni Szállítás

en: UPS Next Day Air
hu: UPS Következő Napi Légiposta

en: UPS Next Day Air Saver
hu: UPS Következő Napi Légiposta (Saver)

en: UPS Next Day Early A.M.
hu: UPS Következő Nap Hajnali Légiposta

en: UPS 2nd Day Air
hu: UPS másnapra, légi

en: UPS 2nd Day Air A.M.
hu: UPS másnap reggelre, légi

en: UPS 3-Day Select
hu: UPS Harmadik munkanap végéig

en: UPS Letter
hu: UPS Levél

en: Customer Supplied Package
hu: Vevő által küldött csomag

en: Tube
hu: Cső

en: UPS Express Box
hu: UPS Express Doboz

en: UPS 25KG Box
hu: UPS 25 kg-os doboz

en: UPS 10KG Box
hu: UPS 10 kg-os doboz

en: Pallet
hu: Raklap

en: Credit card encryption
hu: Hitelkártya titkosítása

en: Credit card on a secure server:
hu: Bankkártyás fizetés biztonságos szerver használatával:

en: Credit card/eCheck
hu: Hitelkártya/eCheck

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
hu: Átirányítás 2Checkout szolgáltatásra bankkártyás vagy elektronikus csekkes fizetéshez.

en: Select your payment type:
hu: Fizetési típus kiválasztása:

en: Online check
hu: Online csekk

en: Your 2Checkout vendor account number.
hu: A használt 2Checkout fiókszám.

en: Secret word for order verification
hu: Titkos szó a rendelés igazolásához

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
hu: A 2Checkout fiók „Look and Feel” beállításaiba beírt titkos szó.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
hu: Demo mód engedélyezése, lehetőséget ad hamis rendelések feldolgozására tesztelési célokra.

en: Language preference
hu: Nyelvi beállítás

en: Adjust language on 2Checkout pages.
hu: Nyelv beállítása a 2Checkout oldalakon.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
hu: A vevők választhatnak hitelkártyás vagy online csekkes fizetési lehetőségek közül.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
hu: A fizetési mód megnevezése mellet legyen feltüntetve a bankkártya ikonja is.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
hu: 2Checkout specifikus szöveg megjelenítése az beküldési gombon, a rendelés áttekintése oldalán.

en: 2Checkout.com checkout type
hu: 2Checkout.com fizetési típus

en: Single page checkout only works for stores selling intangible products using credit card payments.
hu: Az egyoldalas rendelés csak olyan webhelyek esetén működik, melyek immateriális javakat árulnak bankkártyás fizetéssel.

en: Multi-page checkout
hu: Oldalakra bontott fizetés

en: Single page checkout
hu: Egyoldalas fizetés

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
hu: Rendeléskor igazolatlan 2Checkout próbálkozást kíséreltek meg.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
hu: Befizetve: !type, 2Checkout.com rendelés #!order.

en: credit card
hu: bankkártya

en: echeck
hu: e-csekk

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
hu: A rendelése akkor kerül feldolgozásra, amikor a 2Checkout.com jóváhagyja a fizetést.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
hu: !type fizetés jóváhagyása folyamatban van a 2Checkout.com-on.

en: eCheck
hu: e-csekk

en: Enable to process payments using 2Checkout.com.
hu: Fizetés engedélyezése 2Checkout.com használatával.

en: Update your payment details
hu: Fizetési adatok frissítése

en: Update the payment details for a recurring fee.
hu: Az rendszeres díj fizetési adatainak frissítése.

en: Cancel the recurring fee?
hu: Az ismétlődő díj valóban vissza legyen vonva?

en: Cancel a recurring fee.
hu: Ismétlődő díj visszavonása.

en: Update ARB subscription
hu: Aktualizálja a rendszeres számlázási megbízást

en: Cancel ARB subscription
hu: Megszünteti a rendszeres számlázási megbízást

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
hu: Hitelkártyás fizetés elfogadása Authorize.net AIM szolgáltatás használatával.

en: API Login ID and Transaction Key
hu: API belépési azonosító és tranzakciós kulcs

en: API Login ID
hu: API belépési azonosító

en: Transaction Key
hu: Tranzakciós kulcs

en: AIM settings
hu: AIM beállítások

en: Live transactions in a live account
hu: Élő tranzakciók az élő fiókban.

en: Test transactions in a live account
hu: Teszt tranzakciók az élő fiókban

en: Developer test account transactions
hu: Fejlesztői teszt fiók tranzakciók

en: ARB settings
hu: ARB beállítások

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
hu: Ezek a paraméterek az Authorize.Net rendszeres számlaterhelési beállításaira vonatkoznak.

en: Developer test
hu: Fejlesztői teszt

en: MD5 Hash
hu: MD5 ellenőrzőösszeg

en: <b>Note:</b> You must first configure credit card encryption before setting this.<br />Enter the value here you entered in your Auth.Net account settings.
hu: <strong>Megjegyzés:</strong> Mielőtt ezt be lenne állítva, első lépésként aktiválni kell a hitelkártya titkosítását. <br /> Itt adhatóak meg azok a paraméterek, amelyek az Auth.net fiókhoz korábban meg lettek adva.

en: CIM settings
hu: CIM beállításai

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
hu: Ezek a paraméterek az Authorize.Net vevőinformációs adatbázisának beállításaira vonatkoznak.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
hu: Mindig legyen CIM-profil létrehozva, hogy biztonságosan lehessen a bankkártya adatait tárolni későbbi alkalmakra.

en: New customer profile created successfully at Authorize.Net.
hu: Az Authorize.Net-en az új vásárlói fiók sikeresen létrejött.

en: Authorize.Net: Creating CIM profile failed.<br />@error - @text
hu: Authorize.Net: hiba történt a CIM fiók létrehozása során.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
hu: Authorize.Net: a CIM profil létrejött

en: Order @order taking place at @date
hu: @order rendelés érkezett ekkor: @date

en: <b>@type:</b> @amount
hu: <strong>@type:</strong> @amount

en: cURL error: @error
hu: cURL hiba: @error

en: Credit card payment declined: @message
hu: A bankkártyás fizetés el lett utasítva: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
hu: Típus: @type<br />Azonosító: @id

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
hu: <strong>@type</strong><br /><strong>@status:</strong>  @message<br />Összeg: @amount<br />AVS-válasz: @avs

en: ACCEPTED
hu: ELFOGADVA

en: REJECTED
hu: ELUTASÍTVA

en: CVV match: @cvv
hu: CVV egyezés: @cvv

en: Invalid ARB payment notification received.
hu: Érvénytelen ARB fizetési értesítés érkezett.

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
hu: ARB jelentés @order_id megrendeléshez: <pre>@post</pre>

en: Order @order_id
hu: Rendelés @order_id

en: Order @order_id - @sku
hu: @order_id rendelés - @sku

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated failed.<br />@error - @text
hu: Authorize.Net: @subscription_id előfizetés frissítése nem sikerült.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated.
hu: Authorize.Net: @subscription_id előfizetés frissült.

en: Subscription ID: @subscription_id
hu: Feliratkozás ID: @subscription_id

en: Subscription data updated at Authorize.Net.
hu: Az előfizetői adatok frissítve lettek a Authorize.Net oldalon.

en: Recurring fee order ID: @order_id
hu: Az ismétlődő díj rendelés-azonosítója: @order_id

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
hu: Az rendszeres díj fizetési részletei frissítve.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
hu: Hiba történt a fizetés részleteinek frissítése során. Érdemes újrapróbálni, a hiba tartós fennállása esetén a bolt üzemeltetői tudnak segíteni.

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancelled.
hu: Authorize.Net: @subscription_id előfizetés megszűnt.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
hu: Valóban törölhető ez az előfizetés?

en: Subscription cancelled through Authorize.Net.
hu: Az előfizetést megszüntette az Authorize.Net.

en: Subscription cancellation failed. See order admin comments for more details.
hu: Az előfizetés megszüntetése nem sikerült.
    További részletek az adminisztrátori magyarázatokban.

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
hu: Valóban meg kell szüntetni ezt a díjat?

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
hu: Ez a művelet nem vonható vissza és az előfizetői szolgáltatást megszüntetheti.

en: The recurring fee has been canceled.
hu: Az ismétlődő díj megszüntetve.

en: An error has occurred. Please try again and contact us if the problem persists.
hu: Hiba történt. Amennyiben a hiba tartósan fennáll, az elhárítás érdekében kapcsolatba kell lépni az üzemeltetővel.

en: Address (Street) matches, ZIP does not
hu: Az utca neve egyezik, az irányítószám nem

en: Address information not provided for AVS check
hu: Az AVS csekkhez nem lett cím megadva

en: AVS error
hu: AVS hiba

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
hu: Nem amerikai bankkártya kibocsátó bank

en: No Match on Address (Street) or ZIP
hu: Vagy az utca neve vagy az irányítószám nem egyezik

en: AVS not applicable for this transaction
hu: AVS nem használható ehhez a művelethez

en: Retry – System unavailable or timed out
hu: Újra - a rendszer elérhetetlen vagy időtúllépés történt

en: Service not supported by issuer
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: Address information is unavailable
hu: A címinformáció nem elérhetető

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
hu: A 9 számjegyű irányítószám egyezik, az utca neve nem

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
hu: Az utca név és a 9 jegyű irányítószám egyezik

en: Address (Street) and five digit ZIP match
hu: Az utcanév és az 5 jegyű irányítószám egyezik

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
hu: Az 5 számjegyű irányítószám egyezik, az utca neve nem

en: No Match
hu: Nincs egyezés

en: Not Processed
hu: Nincs feldolgozva

en: Should have been present
hu: Jelen kellett volna lennie

en: Issuer unable to process request
hu: A kibocsátó nem tudja feldolgozni a kérést

en: Authorization only
hu: Csak azonosítás

en: Prior authorization capture
hu: Engedélyezés rögzítését megelőzően

en: Capture only
hu: Csak rögzítés

en: Void
hu: Hiányos

en: CVV information
hu: CVV információ

en: Credit card terminal: Order @order_id
hu: Hitelkártya-terminál: @order_id megrendelés

en: Credit card encryption must be configured to accept credit card payments.
hu: A bankkártya titkosítást be kell állítani, hogy engedélyezve legyen a hitelkártyás fizetés.

en: To protect our customers from identity theft, credit card details are erased when a browser refreshes on the checkout review page.  Please enter your card details again and re-submit the form.
hu: A bankkártya adatai kitörlődnek, ha a böngészőben frissül a rendelési előnézetet, mindez annak érdekében történik, hogy a kártyahasználó személyes adatai 3. személyhez ne kerülhessen. Újból meg kell adni a kártyaszámot majd be kell küldeni az űrlapot.

en: Credit card data is encrypted during checkout for maximum security.
hu: A fizetési folyamat alatt a hitelkártya adatai a lehető legjobban vannak titkosítva.

en: Credit card debug mode
hu: Hitelkártya hibakereső mód

en: Because you are using debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards. Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
hu: Mivel jelenleg az Übercart hibakereső módban van, a bankkártya adatai tárolódhatnak, megsértve ezzel PCI biztonsági előírásait. Ezt a hibakereső módot csak tesztelési céllal ajánlatos használni, kitalált bankkártyaadatokkal.

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
hu: Hitelkártyás fizetését nem sikerült feldolgozni. Ellenőrizze kártyája adatait és próbálja újra. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépjen kapcsolatba velünk rendelése elküldése ügyében.

en: Credit card:
hu: Bankkártya:

en: Pay by credit card.
hu: Fizetés bankkártyával.

en: (Last 4)
hu: (Utolsó 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
hu: A kártyatulajdonos neve, ahogy az a kártyán olvasható.

en: You have entered an invalid credit card number.
hu: Érvénytelen bankkártyaszám lett megadva.

en: The start date you entered is invalid.
hu: A beírt kezdődátum hibás.

en: The credit card you entered has expired.
hu: A megadott bankkártya lejárt.

en: The issue number you entered is invalid.
hu: A megadott kibocsátási szám érvénytelen.

en: You have entered an invalid CVV number.
hu: Érvénytelen CVV szám lett megadva.

en: You must enter the issuing bank for that card.
hu: Írja be a kártyát kibocsátó bankot!

en: Card Owner
hu: A kártya birtokosa

en: Issue Number
hu: Kiadványszám

en: Issuing Bank
hu: A kártyát kibocsátó bank

en: View card details.
hu: Kártyaadatok megtekintése.

en: Card Type:
hu: A kártya típusa:

en: Card Owner:
hu: A kártya birtokosa:

en: Card Number:
hu: Kártyaszám:

en: Start Date:
hu: Kezdődátum:

en: Expiration:
hu: Lejárat:

en: Issue Number:
hu: Kibocsátási szám:

en: Issuing Bank:
hu: Kibocsátó bank:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
hu: Hozzáféréssel kell rendelkezni a <strong>bankkártya beállításainak adminisztrációja</strong> jogosultsághoz, hogy módosíthatóak legyenek a bankkártya beállításai.

en: Credit card data security
hu: A bankkártya adatainak biztonsága

en: Card number encryption key filepath
hu: Kártyaszám titkosító kulcsfájl útvonala

en: Not configured, see below.
hu: Nincs beállítva, a részletek lentebb láthatóak.

en: Operate in credit card debug mode.
hu: Bankkártya-hibakereső üzemmódban működés.

en: In debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards.<br />Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
hu: Hibakereső módban a bankkártya adatok tárolódhatnak, ami sérti a PCI biztonsági előírásait.<br />A hibakereső mód használata csak tesztjellegű, kitalált kártyadatokkal megadott terhelésekre javasolt.

en: Checkout workflow
hu: Fizetési munkafolyamatok

en: These settings alter the way credit card data is collected and used during checkout.
hu: Ezek a beállítások bankkártya adatok kezelésének és használatának módját változtatják meg.

en: Validate credit card numbers at checkout.
hu: Fizetéskor ellenőrizze a kártya számot!

en: Invalid card numbers will show an error message to the user so they can correct it.<br />This feature is recommended unless you are in debug mode.
hu: Érvénytelen kártyaadatok megadása esetén egy hibaüzenet jelenik meg. Ez a lehetőség javasolt, kivéve ha hibakereső módban dolgozik.

en: Attempt to process credit card payments at checkout.
hu: Hitelkártyás fizetés feldolgozásának megkísérlése.

en: Order status
hu: Megrendelés állapota

en: Unit of time
hu: Időegység

en: Credit card fields
hu: Bankkártya mezők

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
hu: Meghatározza, hogy a kártyaszámhoz milyen további információkat kell begyűjteni a vevőktől.

en: Enable CVV text field on checkout form.
hu: A CVV mező engedélyezése fizetési űrlapon.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
hu: A CVV egy kiegészítő biztonsági intézkedés a hitelkártyákhoz. A Visa, Mastercard és Discover kártyákon ez egy három számjegyű szám, az AmEx kártyán egy négy számjegyű szám. Ha a fizetési gateway támogatja ezt az adatot, ajánlott a CVV engedélyezése.

en: Enable card owner text field on checkout form.
hu: A kártyatulajdonos mező engedélyezése a fizetési űrlapon.

en: Enable card start date on checkout form.
hu: Kártya kibocsátási dátumának engedélyezése a fizetési űrlapon.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
hu: A kibocsátó bank mező engedélyezése a fizetési űrlapon.

en: Enable card type selection on checkout form.
hu: Kártyatípus választásának engedélyezése a fizetési űrlapon.

en: Card type select box options
hu: Kártyatípus kiválasztó lehetőségei

en: Enter one card type per line. These fields will populate the card type select box if it is enabled.
hu: Soronként egy kártyatípust kell megadni. Ha engedélyezve van, ezek az értékek szereplenek a kártyatípus kiválasztásakor.

en: Accepted card types (for validation)
hu: Elfogadott kártyatípusok (ellenőrzéshez)

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
hu: A bankkártyás vevőknek szóló szöveget itt lehet megváltoztatni.

en: Credit card payment policy
hu: Hitelkártyás fizetési eljárás

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
hu: Segítség a vevőknek a bankkártya mezők felett a rendelés oldalon.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
hu: A beírt fizetési adatoknak egyezniük kell a kártyához rendelt címmel, ellenkező esetben a fizetést elutasítjuk.

en: Card processing failure message
hu: A kártya feldolgozásának hibaüzenete

en: You have specified a non-existent directory.
hu: A megadott könyvtár nem létezik.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
hu: A könyvtár nem írható, ellenőrizze a jogosultságokat.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
hu: A könyvtár nem olvasható, ellenőrizze a jogosultságokat.

en: Credit card encryption key file creation failed. Check your filepath settings and directory permissions.
hu: A hitelkártya titkosítási kulcsának létrehozása sikertelen. Ellenőrizze az elérési útvonal beállításait és a könyvtár jogosultságait.

en: Card type
hu: Kártyatípus

en: Card owner
hu: Kártya tulajdonosa

en: Card number
hu: Kartyaszám

en: Start Month
hu: Kezdőhónap

en: Start Year
hu: Kezdőév

en: Expiration Month
hu: Lejárati hónap

en: Expiration Year
hu: Lejárati év

en: Issuing bank
hu: Kibocsátó bank

en: (if present)
hu: (ha meg van adva)

en: Expiration Date:
hu: Lejárat dátuma:

en: What's the CVV?
hu: Mi a CVV?

en: Process card
hu: Kártya feldolgozása

en: What is the CVV?
hu: Mi a CVV?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
hu: A CVV a Card Verification Value (hitelkártya biztonsági kód) rövidítése. Ez a szám egy biztonsági jel a hitelkártya-csalók ellen. A számot nagyon egyszerű megtalálni kártyáján. Kövesse az alábbi utasításokat!

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
hu: A CVV a kártya hátoldalán van. Értéke az aláírás helyétől  jobbra található utolsó három számjegy.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
hu: Az American Express kártyákon a CVV a kártya elülső felületén található. Ez egy négy számjegyű szám, amely kisebb méretben van nyomtatva a jobb oldalon, a kártyaszám felett.

en: Close this window
hu: Ablak bezárása

en: Order total: @total
hu: Rendelés összesen: @total

en: Balance: @balance
hu: Egyenleg: @balance

en: Charge Amount
hu: Terhelt összeg

en: Charge amount
hu: Terhelési összeg

en: Authorize amount only
hu: Csak a mennyiség engedélyezése

en: Set a reference only
hu: Csak referencia beállítása

en: Credit amount to this card
hu: Kártya terhelési korlátja

en: @auth_id - @date - @amount authorized
hu: @auth_id - @date - @amount azonosítva

en: Prior authorizations
hu: Engedélyezést megelőzően

en: Select authorization
hu: Hitelesítés kiválasztása

en: Capture amount to this authorization
hu: Mennyiség rögzítése ehhez az engedélyhez

en: Void authorization
hu: Hiányos azonosítás

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
hu: @ref_id - @date - (utolsó 4) @card

en: Customer references
hu: Vevői hivatkozások

en: Select references
hu: Hivatkozások kiválasztása

en: Charge amount to this reference
hu: Terhelés az alábbi közleménnyel

en: Remove reference
hu: Hivatkozás törlése

en: Credit amount to this reference
hu: Hitelösszeg ehhez a hivatkozáshoz

en: You must enter a positive number for the amount.
hu: Az összegnek pozitív számnak kell lennie.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
hu: A bankkártya feldolgozása sikerült. Az adminisztrációs megjegyzések tartalmazzák a további részleteket.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
hu: Hiba történt a bankkártya feldolgozása közben. Az admin megjegyzések tartalmazzák a részleteket.

en: Reference transaction
hu: Referencia tranzakció

en: Receive credit card payments through checkout.
hu: Hitelkártyás fizetés elfogadása.

en: Process credit card payments using the Silent Order POST service of CyberSource.
hu: Hitelkártyás fizetés elfogadása CyberSource Silent Order POST szolgáltatás használatával.

en: Payment server
hu: Fizetéshez használt kiszolgáló

en: CyberSource server used when processing payments.
hu: Fizetéshez használt CyberSource-kiszolgáló.

en: Ensure address verification
hu: A cím ellenőrzése kötelező

en: Process transaction only if address passes verification.
hu: Tranzakció feldolgozása kizárólag sikeres cím ellenőrzés után.

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
hu: Tranzakció feldolgozása a címellenőrzés eredményétől függetlenül.

en: SOAP Toolkit API settings
hu: SOAP Toolkit API beállítások

en: Enable calculation of taxes through the CyberSource tax service.
hu: Adószámítás engedélyezése a CyberSource adó szolgáltatással.

en: Tax calculation "Ship from" address
hu: „Feladó címe” az adók számításához

en: This address will be used when calculating taxes with CyberSource tax service.
hu: A CyberSource adó szolgáltatás használata esetén az adó az itt megadott cím alapján lesz kiszámítva.

en: ZIP/Postal code
hu: Postai irányítószám

en: The credit card type did not pass validation.
hu: A bankkártya típusa nincs engedélyezve.

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
hu: !id<br />!decision, Indok: !reason

en: <br /><b>AVS:</b> !avs
hu: <br /><strong>AVS:</strong> !avs

en: No response returned from CyberSource.
hu: A CyberSource nem válaszolt.

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
hu: A CyberSource elérhetetlen SOAP-on keresztül.

en: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
hu: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Döntés: @decision</b><br /><b>Magyarázat:</b> !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
hu: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Magyarázat: !reason

en: No taxes returned for this order.
hu: Ehhez a rendeléshez nincs adóvisszatérítés.

en: @city city tax
hu: @cityi adó

en: County tax
hu: Országos adó

en: District tax
hu: Kerületi adó

en: @state state tax
hu: @state állam vagy régió adója

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id - reason @code
hu: A rendeléshez tartozó adó kiszámítása nem sikerült. A rendelés azonosítója: @order_id, a hiba oka: @code

en: Successful transaction.
hu: Sikeres tranzakció.

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
hu: Egy vagy több mező hiányzik vagy érvénytelen.<br /><b>Javaslat:</b> Küldje el újból az űrlapot a megfelelő adatokkal.

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
hu: <b>Hiba:</b> Általános rendszerhiba.<br /><b>Javaslat:</b> Várjon néhány percet és próbálja újra.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a server time-out occurred. This error does not include time-outs between the client and the server.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
hu: <b>Hiba:</b> A rendelést rögzítettük, de rendszerműködési időtúllépés történt. Ez a hiba nem a kliens és  szerver közti kapcsolat időtúllépésére vonatkozik.<br /><b>Javaslat:</b> A megduplázás elkerülése érdekében ne küldje újra rendelését, amíg nem tekinti át rendeléseinek állapotát.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a service did not finish running in time.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
hu: <b>Hiba:</b> A rendelést rögzítettük, de a szolgáltatás sikertelen.<br /><b>Javaslat:</b> A megduplázás elkerülése érdekében ne küldje újra rendelését, mielőtt át nem tekinti rendeléseinek állapotát.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the Address Verification Service (AVS) check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
hu: A banki engedélyezés sikeresen megtörtént , de a CyberSource megtagadta a folyamatot, mert az Address Verification Service (AVS)  ellenőrzés sikertelen.<br /><b>Javaslat:</b> Visszakövetheti az engedélyezést, de nézze át a rendelést esetleges csalás elkerülése érdekében.

en: Expired card.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
hu: Lejárt hitelkártya.<br /><b>Javaslat:</b> Válasszon más kártyát vagy egyéb fizetési lehetőséget.

en: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
hu: Kártya elutasítva. A kibocsátó bank nem indokolta az elutasítást.<br /><b>Javaslat:</b> Válasszon más kártyát vagy egyéb fizetési lehetőséget.

en: Insufficient funds in the account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
hu: A fizetésre nincs keret.<br /><b>Javaslat:</b> Válasszon más kártyát vagy egyéb fizetési lehetőséget.

en: Stolen or lost card.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's information and determine if you want to request a different card from the customer.
hu: Ellopott vagy elveszített kártya.<br /><b>Javaslat:</b> Tekintse át a vásárló adatait.

en: Issuing bank unavailable.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
hu: A kibocsátó bank nem érhető el.<br /><b>Javaslat:</b> Várjon pár percet és próbálja újra.

en: Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
hu: Érvénytelen kártya, vagy a kártyás fizetés nincs engedélyezve, csak a kártya jelenlétében.<br /><b>Javaslat:</b> Válasszon más kártyát vagy más fizetési lehetőséget.

en: The card has reached the credit limit.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
hu: A kártya elérte a hitelkorlátot.<br /><b>Javaslat:</b> Válasszon más kártyát vagy más fizetési lehetőséget.

en: The card verification number is invalid.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
hu: A hitelkártya ellenőrzési száma érvénytelen.<br /><b>Javaslat:</b> Válasszon más kártyát vagy más fizetési lehetőséget.

en: The processor declined the request based on a general issue with the customer's account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
hu: A fizetés megtagadva, a vásárló számlájával kapcsolatos probléma miatt.<br /><b>Javaslat:</b> Válasszon más fizetési lehetőséget.

en: The customer matched an entry on the processor’s negative file.<br /><b>Possible action:</b> Review the order and contact the payment processor.
hu: A vásárló fizetési tiltólistán van.<br /><b>Javaslat:</b> Tekintse át rendelését és lépjen kapcsolatba a fizetési rendszer üzemeltetőjével.

en: The customer's bank account is frozen.<br /><b>Possible action:</b> Review the order or request a different form of payment.
hu: A vásárló bankszámlája be van fagyasztva.<br /><b>Javaslat:</b> Tekintse át rendelését vagy válasszon más fizetési lehetőséget.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the card verification number check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
hu: A banki engedélyezés sikeres volt, de a CyberSource megtagadta az engedélyezést, mert a kártya ellenőrzése sikertelen volt.<br /><b>Javaslat:</b> Visszakövetheti az engedélyezést, de nézze át a rendelést esetleges csalás elkerülése érdekében.

en: Invalid account number.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
hu: Érvénytelen számlaszám.<br /><b>Javaslat:</b> Válasszon más kártyát vagy más fizetési lehetőséget.

en: The card type is not accepted by the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment. Also, check with CyberSource Customer Support to make sure that your account is configured correctly.
hu: Ez a kártyatípus nem dolgozható fel.<br /><b>Javaslat:</b> Válasszon más kártyát vagy más fizetési lehetőséget. Lépjen kapcsolatba a CyberSource Customer Support részleggel és ellenőrizze, hogy fiókja helyesen van beállítva.

en: The processor declined the request based on an issue with the request itself.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
hu: A fizetés el lett utasítva.<b>Javaslat:</b> Válasszon más fizetési lehetőséget.

en: There is a problem with your CyberSource merchant configuration.<br /><b>Possible action:</b> Do not resend the request. Contact Customer Support to correct the configuration problem.
hu: A CyberSource fiókja nincs helyesen beállítva.<b>Javaslat:</b> Ne küldje újra rendelését. Lépjen kapcsolatba a Customer Support részleggel  és javítsák ki a konfigurációs hibát.

en: Processor failure.<br /><b>Possible action:</b> Possible action: Wait a few minutes and resend the request.
hu: Fizetés elutasítva.<br /><b>Javaslat:</b> Várjon pár percet és próbálja újra.

en: The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.<br /><b>Possible action:</b> Ask your customer to verify that the card is really the type indicated in your Web store, then resend the request.
hu: A megadott kártyatípus érvénytelen vagy a kártyaszám nem megfelelő .<br /><b>Javaslat:</b>Kérje meg a  vevőt, igazolja, hogy a kártya típusa valóban megegyezik  a webáruházunkban megjelölt kártya típusával, majd küldje újra rendelését.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a time-out occurred with the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the transaction, do not resend the request until you have reviewed the transaction status in the Business Center.
hu: <b>Hiba:</b> A rendelést rögzítettük, de rendszerműködési időtúllépés történt.<br /><b>Javaslat:</b> A megduplázás elkerülése érdekében ne küldje újra rendelését, mielőtt át nem tekinti rendeléseinek állapotát.

en: The customer is enrolled in payer authentication.<br /><b>Possible action:</b> Authenticate the cardholder before continuing with the transaction.
hu: A fizetés feldolgozásához szükséges a kifizető személyazonosságának igazolása. <b>Javaslat:</b> A tranzakció folytatásához azonosítsa a vásárlót.

en: The customer cannot be authenticated.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's order.
hu: A vásárló nem igazoltatható.<b>Javaslat:</b> Tekíntse át rendelését.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based on your Smart Authorization settings.<br /><b>Possible action:</b> Do not capture the authorization without further review. Review the avsCode, cvResult, and factorCode fields to determine why CyberSource rejected the request.
hu: A banki engedélyezés sikeres volt, de a CyberSource megtagadta a folyamatot a Smart Authorization beállításaira hivatkozva.<br /><b>Javaslat:</b> Ne kövesse vissza az engedélyezést ellenőrzés nélkül. A CyberSource visszautasítás magyarázatára tekintse át az avsCode, vcResult és factorCode mezőket.

en: Street address matches, but 5- and 9-digit postal codes do not match.
hu: A cím megfelel, de az 5- és 9- számjegyű irányítószám nem megfelelő.

en: Street address matches, but postal code not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
hu: A cím helyes, de az irányítószám nem ellenőrzött. Csak non-US Visa kártyáknál értelmezendő.

en: Street address and postal code do not match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
hu: A cím és az irányítószám nem helyes. Csak non-US Visa kártyáknál értelmezendő.

en: Street address and postal code match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
hu: A cím és az irányítószám helyes. Csak non-US Visa kártyáknál értelmezendő.

en: AVS data is invalid, or AVS is not allowed for this card type.
hu: Az AVS adatok nem megfelelőek vagy az AVS nincs engedélyezve ennél a  kártyatípusnál.

en: Card member's name does not match, but postal code matches. Returned only for the American Express card type.
hu: A név nem helyes, de az irányítószám helyes. Csak American Express kártyáknál értelmezendő.

en: Non-U.S. issuing bank does not support AVS.
hu: A Non-US bankok nem támogatják az AVS-t.

en: Card member's name does not match. Street address and postal code match. Returned only for the American Express card type.
hu: A név nem helyes. A cím és az irányítószám helyes. Csak American Express kártyáknál értelmezendő.

en: Address not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
hu: A cím nem ellenőrzött. Csak non-US Visa kártyáknál értelmezendő.

en: Card member's name matches but billing address and billing postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
hu: A név helyes, de a számlázási cím és az irányítószám nem helyes. Csak American Express kártyáknál értelmezendő.

en: Card member's name and billing postal code match, but billing address does not match. Returned only for the American Express card type
hu: A név és az irányítószám helyes, de a számlázási  cím nem helyes. Csak American Express kártyáknál értelmezendő.

en: Street address and postal code do not match. - or - Card member's name, street address and postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
hu: A cím és az irányítószám nem helyes. - vagy - A név, a cím és az irányítószám nem helyes. Csak American Express kártyáknál értelmezendő.

en: Card member's name and billing address match, but billing postal code does not match. Returned only for the American Express card type.
hu: A név és a cím helyes, de az irányítószám nem helyes. Csak American Express kártyáknál értelmezendő.

en: Postal code matches, but street address not verified. Returned only for non-U.S.-issued Visa cards.
hu: Az irányítószám helyes, de a cím nem helyes. Csak non-US Visa kártyáknál értelmezendő.

en: System unavailable.
hu: A rendszer nem elérhető.

en: U.S.-issuing bank does not support AVS.
hu: Az amerikai kibocsátó bank nem támogatja az AVS-t.

en: Card member's name does not match, but street address matches. Returned only for the American Express card type.
hu: A név nem helyes, de a cím helyes. Csak American Express kártyáknál értelmezendő.

en: Address information unavailable. Returned if non-U.S. AVS is not available or if the AVS in a U.S. bank is not functioning properly.
hu: A cím nincs megadva. Visszaküldendő, ha non-US AVS nem elérhető vagy ha az AVS egy US bankban nem működik megfelelően.

en: Street address does not match, but 9-digit postal code matches.
hu: A cím nem helyes, de a 9 számjegyű irányítószám helyes.

en: Exact match. Street address and 9-digit postal code match.
hu: Az adatok pontosak. A cím és a 9 számjegyű irányítószám helyes.

en: Exact match. Street address and 5-digit postal code match.
hu: Az adatok pontosak. A cím és az 5 számjegyű irányítószám helyes.

en: Street address does not match, but 5-digit postal code matches.
hu: A cím nem helyes, de az 5 számjegyű irányítószám helyes.

en: AVS is not supported for this processor or card type.
hu: Ez a fizetési lehetőség vagy a kártya típus nem támogatja az AVS-t.

en: The processor returned an unrecognized value for the AVS response.
hu: Feldolgozás közben ismeretlen AVS érték érkezett.

en: Transaction determined suspicious by issuing bank.
hu: A kibocsátó bank gyanúsnak ítélte a tranzakciót.

en: Card verification number failed processor's data validation check.
hu: Feldolgozás alatt a kártya ellenőrzése érvénytelen.

en: Card verification number matched.
hu: A kártya ellenőrzése sikeres.

en: Card verification number not matched.
hu: A kártya ellenőrzése nem sikerült.

en: Card verification number not processed by processor for unspecified reason.
hu: A kártyaellenőrző számot meghatározhatatlan oknál fogva nem dolgozta fel a feldolgozó .

en: Card verification number is on the card but was not included in the request.
hu: A kártya ellenőrző száma fel van tüntetve a kártyán, de nem lett beküldve.

en: Card verification is not supported by the issuing bank.
hu: A kibocsátó bank nem tudja ellenőrizni a kártyát.

en: Card verification is not supported by the card association.
hu: A kártya ellenőrzését a kártya típusa nem támogatja/nem teszi lehetővé.

en: Card verification is not supported for this processor or card type.
hu: A kártya ellenőrzése nem került feldolgozásra és azt a kártya típusa nem támogatja/nem teszi lehetővé.

en: Unrecognized result code returned by processor for card verification response.
hu: Feldolgozás közben ismeretlen kártya ellenőrzési érték érkezett.

en: No result code returned by processor.
hu: A feldolgozás nem válaszolt értékkel.

en: Enable to process payments using CyberSource Silent Order POST.
hu: Fizetés engedélyezése CyberSource Silent Order POST használatával.

en: Continue with checkout to complete payment.
hu: A fizetés folytatása.

en: Select a payment method from the following options.
hu: Fizetési mód kiválasztása a következő lehetőségek közül.

en: Paying by
hu: Fizetőeszköz

en: Show the order total preview on the payment pane.
hu: A rendelés összegének előnézete a fizetési táblán.

en: Checkout cannot be completed without any payment methods enabled. Please contact an administrator to resolve the issue.
hu: A fizetés befejezéséhez szükséges legalább egy fizetési mód engedélyezése. A probléma megoldásához érdemes kapcsolatba lépni az üzemeltetővel.

en: Method: @payment_method
hu: Fizetési mód: @payment_method

en: Modify 'Payment info'
hu: Fizetési adatok módosítása

en: None available
hu: Egyik sem érhető el

en: Update order status on full payment
hu: Rendelés frissítése a fizetés teljesítésekor

en: Update order status upon checkout completion with full payment
hu: Rendelés állapotának frissítése a fizetés folytatásával

en: A payment gets entered for an order
hu: Rendelés fizetése történik

en: Check the order balance
hu: A rendelés egyenlegének áttekíntése

en: Balance is less than !zero.
hu: Az egyenleg kevesebb, mint !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
hu: Az egyenleg kisebb vagy egyenlő, mint !zero.

en: Balance is equal to !zero.
hu: Az egyenleg !zero.

en: Balance is greater than !zero.
hu: Az egyenleg nagyobb, mint !zero.

en: Credit card charge failed.
hu: A bankkártya terhelése nem sikerült.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
hu: A bankkártya meg lett terhelve, a nyilvántartási kód: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
hu: A bankkártyás fizetés sikeresen fel lett dolgozva.

en: Configure the payment settings.
hu: Megadja a fizetés beállításait.

en: View the payment settings.
hu: Fizetési beállítások megtekintése.

en: Edit the payment settings.
hu: Fizetési beállítások szerkesztése.

en: Edit the basic payment settings.
hu: A fizetési alapbeállítások szerkesztése.

en: Edit the payment method settings.
hu: Fizetési mód beállításainak szerkesztése.

en: Payment gateways
hu: Fizetési átjárók

en: Edit the payment gateway settings.
hu: Fizetési hozzáférés beállításainak szerkesztése.

en: Add the payment details to the order pane.
hu: A befizetési adatok hozzáadása a rendelési táblához.

en: Select payment gateway
hu: Fizetési lehetőségek

en: Delete payment?
hu: Fizetés törlése?

en: The payment method of the order.
hu: A rendelés fizetésének módja.

en: The payment balance of the order
hu: A rendelés végösszege

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
hu: Válasszon egy fizetési lehetőséget az engedélyezett fizetési módok közül.

en: Enable payment tracking.
hu: A fizetés követésének engedélyezése.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
hu: Lehetőséget biztosít a jogosultsággal rendelkező felhasználóknak a fizetési igazolások törlésére.

en: Log payments entered and deleted to order log.
hu: A felvitt és törölt fizetések naplózása a rendelési naplóba.

en: Default payment details message
hu: Alapértelmezett fizetés részleteinek szövege

en: Message displayed when a payment method does not display any further details.
hu: Ez a szöveg jelenik meg, amikor a fizetési mód nem jelenít meg más részleteket.

en: !method settings
hu: !method beállításai

en: No payment methods founds.
hu: Nincs elérhető fizetési mód

en: @gateway_name settings
hu: @gateway_name beállításai

en: This gateway supports the following payment methods:
hu: Ez az átjáró a következő fizetési módokat támogatja:

en: Enable this payment gateway for use.
hu: Fizetési átjáró használatának engedélyezése.

en: Order total preview:
hu: Rendelés összesítése:

en: Payment entered.
hu: A fizetés bevitele megtörtént.

en: An error loading the payment information occurred.
hu: Hiba történt a fizetési információk betöltése közben.

en: Payment information:
hu: Fizetési információ:

en: @method payment of @amount received on @date.
hu: @amount értékű @method fizetés teljesítve lett @date-n.

en: Are you sure you want to delete this payment?
hu: Ez a fizetés biztosan törölhető?

en: Payment deleted.
hu: A fizetés törölve lett.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
hu: Fizetési átjáró kiválasztása.

en: Use gateway
hu: Átjáró használata

en: You are not able to process %type payments.
hu: %type fizetés nem alkalmazható.

en: An error has occurred with your payment gateway.  The charge function could not be found.
hu: Egy hiba történt az Ön fizetési átjárójával. A megbízás funkció nem található.

en: Defines an API to let payment modules interact with the cart.
hu: Meghatároz egy API-t fizetési modulokhoz a kosárral egyetemben.

en: Receive Check
hu: Csekk elfogadása

en: Check or money order
hu: Csekk vagy postautalvány

en: Cash on delivery
hu: Utánvét

en: Pay cash on delivery on pick-up.
hu: Fizetés kézbesítéskor készpénzzel.

en: A generic payment method type.
hu: Egy általános fizetési mód.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
hu: A teljes összeg kiegyenlítése kézbesítéskor vagy kézhezvétel előtt esedékes.

en: Delivery Date
hu: Szállítás napja

en: Desired delivery date:
hu: A kívánt szállítási dátum.

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
hu: A rendelés végösszege meghaladja az utánvétes fizetési mód maximumát. Kérjük lépjen vissza, és válasszon más fizetési módot.

en: Maximum order total eligible for COD
hu: Az utánvétes fizetés összegének felső határa

en: Set to 0 for no maximum order limit.
hu: 0-t megadva nincs a rendelésnek felső korlátja.

en: Let customers enter a desired delivery date.
hu: A vevő megadhatja a kívánt szállítási dátumot.

en: Enter a desired delivery date:
hu: A kívánt kézbesítési dátum:

en: Checks should be made out to:
hu: A csekkeket az alábbi személy nevére kell kiállítani:

en: Mail to
hu: Címzett

en: Clear Date:
hu: Fizetési határidő:

en: Check received
hu: Csekk érkezett

en: Expected clear date:
hu: Fizetési határidő:

en: Set the mailing address to display to customers who choose this payment method during checkout.
hu: Állítsa be a levelezési cím megjelenítését azon vevők részére, akik ezt a fizetési módot választják.

en: Direct checks to a person or department.
hu: Csekk küldése egy személynek vagy részlegnek.

en: Instructions for customers on the checkout page.
hu: Vevői utasítások a fizetési oldalon.

en: Personal and business checks will be held for up to 10 business days to ensure payment clears before an order is shipped.
hu: Személyes és üzleti csekk 10 munkanapig biztosítja a fizetés tisztázását a rendelés kiszállítása előtt.

en: Any notes about the check, like type or check number.
hu: Bármilyen csekkel kapcsolatos megjegyzés, például a típus vagy a szám.

en: Expected clear date
hu: Fizetési határidő

en: Receive check
hu: Csekk fogadása

en: Use the form to enter the check into the payments system and set the expected clear date.
hu: Használja az űrlapot a csekk fizetési rendszerbe történő benyújtásához és állítsa be a várható jóváhagyási dátumot.

en: Order balance:
hu: A rendelés összege:

en: The amount must be a number.
hu: A összeg egy szám kell legyen.

en: Check received, expected clear date of @date.
hu: Csekk érkezett, az elfogadás remélt dátuma: @date.

en: Payment Method Pack
hu: Fizetési módok csomagja

en: Review order
hu: Rendelés áttekintése

en: Review payment
hu: Fizetés áttekintése

en: Submit order
hu: Rendelés véglegesítése

en: PayPal payment complete
hu: PayPal fizetés teljesült

en: PayPal payment cancelled
hu: PayPal fizetés visszavonva

en: PayPal Express Checkout
hu: PayPal Expressz Fizetés

en: PayPal Website Payments Pro
hu: PayPal Honlap Fizetések Pro

en: Process credit card payments using Website Payments Pro.
hu: Hitelkártyás fizetés elfogadása Website Payments Pro szolgáltatás használatával.

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
hu: PayPal - fizetés az üzleti információk megosztása nélkül

en: PayPal Website Payments Standard
hu: PayPal Webhelyen Keresztüli Fizetési Szabvány

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
hu: Átirányítja a felhasználókat a PayPal oldalára.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
hu: Megrendelések fizetése PayPal Expressz Fizetésen keresztül.

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
hu: A tranzakciókat csak a kilistázott pénznemek egyikében tudja feldolgozni.

en: API server
hu: API-kiszolgáló

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
hu: Jelentkezzen be és használjon egy Sandbox számlát a teszteléshez.

en: Require Express Checkout users to use a PayPal confirmed shipping address.
hu: Fontos, hogy az Express Checkout felhasználók használjanak egy PayPal-os megerősített szállítási címet.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
hu: A szállításválasztó űrlap engedélyezése a Fizetési áttekintő oldalon.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
hu: A cégnév mező engedélyezése a Rendelés áttekintése oldalon.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
hu: A telefonszám mező engedélyezése a Rendelés áttekintése oldalon.

en: API credentials
hu: API kulcsok

en: API username
hu: API felhasználói név

en: API password
hu: API jelszó

en: <b>Address:</b> @avscode
hu: <b>Cím:</b> @avscode

en: <b>@type</b><br /><b>Success: </b>@amount @currency
hu: <strong>@type</strong><br /><strong>Sikeres: </strong>@amount @currency

en: PayPal transaction ID: @transactionid
hu: PayPal tranzakció azonosítója: @transactionid

en: PayPal e-mail address
hu: PayPal e-mail cím

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
hu: Az e-mail cím, ami a PayPal-fiókhoz van reendelve, amely egy „bankszámla számként” működik. Ennek ismeretében lehet csak pénzt fogadni.

en: PayPal login page language
hu: PayPal bejelentkezési oldalának nyelve

en: PayPal server
hu: PayPal-kiszolgáló

en: Payment action
hu: Fizetési művelet

en: Complete sale
hu: Vásárlás befejezése

en: Provide PayPal WPS specific text for the submit button on the order review page.
hu: PayPal WPS-re jellemző szöveg megjelenítése a rendelés áttekintése oldalon található beküldő gombon.

en: PayPal cart submission method
hu: Paypal alapú fizetési mód

en: You must use a single line item on your site if you have any fees or discounts besides shipping and tax.
hu: Egyszerű tételsort kell használni a wehhelyen, ha vannak egyéb illetékek vagy árengedmények, a szállítási költségeken és az adón kívül.

en: Submit the whole order as a single line item.
hu: A rendelés benyújtása egyetlen tételsorként.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
hu: Tételes rendelés beküldése az összes termék és leírás megjelenítésével.

en: Shipping address prompt in PayPal
hu: Szállítási cím bevitelének megjelenítése a PayPalon.

en: Do not show shipping address prompt at PayPal.
hu: Szállítási cím bevitelének elrejtése a PayPalon.

en: Prompt customer to include a shipping address.
hu: Jelezzen a vevőnek, hogy adjon meg szállítási címet.

en: Require customer to provide a shipping address.
hu: A szállítási cím megadásának kötelezővé tétele a vevő számára.

en: Submit address information to PayPal to override PayPal stored addresses.
hu: A cím elküldése a PayPal számára az ott tárolt cím felülbírálására.

en: Works best with the first option above.
hu: A legjobban a fenti első lehetőséggel működik.

en: Sent address selection
hu: Elküldött címválasztás

en: Send billing address to PayPal.
hu: Számlázási cím küldése a PayPalnak.

en: Send shipping address to PayPal.
hu: Szállítási cím küldése PayPalnak.

en: IPN attempted with invalid order ID.
hu: IPN kísérlet érvénytelen rendelés-azonosítóval.

en: IPN attempted for non-existent order.
hu: IPN kísérlet nem létező rendeléshez.

en: IPN transaction verified.
hu: IPN tranzakció ellenőrizve.

en: IPN transaction ID has been processed before.
hu: IPN tranzakció ID már feldolgozott.

en: PayPal has cancelled the reversal and returned !amount !currency to your account.
hu: A PayPal sztornózta a fizetést és !amount !currency visszakerült a számlára.

en: PayPal transaction ID: @txn_id
hu: PayPal-tranzakció azonosítója: @txn_id

en: You have denied the customer's payment.
hu: A vevő fizetése el lett utasítva.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
hu: Az engedélyezés el lett utasítva és nem gyűjthető be.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
hu: A vevő bankszámláról történő fizetési kísérlete nem volt sikeres.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
hu: A fizetés függőben a PayPalnál: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
hu: A PayPal visszavette a fizetést!

en: The authorization has been voided.
hu: Az engedélyezés érvénytelenítve lett.

en: IPN transaction failed verification.
hu: Az IPN tranzakció hitelesítése sikertelen.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
hu: A rendeléshez szükséges IPN tranzakció hitelesítése sikertelen.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
hu: Hiba történt a paypalos fizetésénél. Újrapróbálás előtt érdemes áttekinteni a kosarat és a fizetés részleteit.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
hu: Közeledik a rendelés benyújtása! Töltse ki a következő adatokat és a vásárlás befejezéséhez kattintson a fizetés folytatására.

en: Checkout with PayPal.
hu: Fizetés PayPallal.

en: Calculate shipping
hu: Szállítási költség számítása

en: Click to refresh shipping options
hu: Szállítási lehetőségek frissítése

en: Leave blank if shipping to a residence.
hu: Hagyja üresen, ha a szállítás a lakcímre történik.

en: Order comments
hu: Megjegyzés a rendeléshez

en: Special instructions or notes regarding your order.
hu: A megrendelésével kapcsolatos speciális utasítások vagy megjegyzések.

en: Continue checkout
hu: Vásárlás folytatása

en: You must calculate and select a shipping option.
hu: Kötelező szállítási opciót választani.

en: Error calculating shipping
hu: A szállítási költség kiszámítása közben hiba történt

en: All the address information matched.
hu: Minden cím információ megfelelt.

en: None of the address information matched; transaction declined.
hu: A cím információk egyike sem felelt meg; tranzakció elutasítva.

en: Part of the address information matched.
hu: A cím információk egy része megfelelt.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
hu: A kereskedő nem adta meg az AVS információkat. NIncs feldolgozva.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
hu: Cím nincs megjelölve, vagy a vevő nem reagált. A szolgáltatás nem elérhető.

en: No AVS response was obtained.
hu: Nincs elérhető AVS.

en: Address matched; postal code did not
hu: A cím megfelelt, az irányítószám nem

en: Nothing matched; transaction declined
hu: Semmi sem egyezik, ezért a tranzakció el lett utasítva

en: Address and postal code matched
hu: Cím és irányítószám megfelelt

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
hu: A MOTO tranzakciók nem engedélyezettek, ezért ez a tranzakció el lett utasítva

en: Global unavailable
hu: Általánosan nem elérhető

en: International unavailable
hu: Nemzetközileg nem elérhető

en: Postal code matched; address did not
hu: Irányítószám megfelelt; cím nem

en: Retry for validation
hu: A jóváhagyásért újra kell próbálni

en: Service not supported
hu: A szolgáltatás nem támogatott

en: An unknown error occurred.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Matched
hu: Megfelelt

en: No match
hu: Nem felel meg

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
hu: A kereskedő nem hajtotta végre a CVV2 kód kezelést.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
hu: A kereskedő jelezte, hogy a CVV2 nincs jelen a kártyán.

en: Service not available
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: Unkown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Not processed
hu: Nem feldolgozott

en: eCheck has not yet cleared.
hu: Az eCheck még nem lett befogadva.

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
hu: Az ilyen valutával történő fizetéseket kézzel kell engedélyezni a Számla áttekintésénél.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
hu: Az email cím még nincs regisztrálva vagy megerősítve.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
hu: A bankkártyás fizetés használatához frissíteni kell a PayPal-számlát Business vagy Premier típusúra.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
hu: Ellenőrizni kell a felhasználói fiókot a fizetés elfogadása előtt.

en: Reason unknown; contact PayPal Customer Service for more information.
hu: Ismeretlen ok; további információa PayPal Vásárlói Szolgálattól kapható.

en: The customer has initiated a chargeback.
hu: A vevő visszavonást kezdeményezett.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
hu: A vevő kiváltott egy pénzvisszafizetési garanciát.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
hu: A vevő panaszt nyújtott be a tranzakcióval kapcsolatban.

en: You gave the customer a refund.
hu: Vissza lett fizetve a vevőnek.

en: PayPal pending
hu: Várakozás a PayPalra

en: Integrates various PayPal payment services and IPN feedback.
hu: Különböző PayPal-alapú fizetési szolgáltatást és IPN-visszajelzést nyújt.

en: Flat rate
hu: Átalány díj

en: Edit flat rate method
hu: Átalány díj szerkesztése

en: Delete flat rate method
hu: Átalány díj törlése

en: Flat shipping rates
hu: Szállítási átalány díjai

en: Override the default shipping rate per product for each flat rate shipping method here. Enter -1 to revert to the default value.
hu: Itt lehetséges az alapértelmezett szállítási mód felülírása minden egységáras módra. „-1” megadásával visszaállítható az alapértelmezett érték.

en: Default rate: %price
hu: Alapértelmezett érték: %price

en: Add a new flat rate shipping method.
hu: Új egységáras szállítási mód hozzáadása

en: Shipping method title
hu: Szállítási mód neve

en: The name shown to distinguish it from other flatrate methods.
hu: Ez a név különbözteti meg a többi egységáras szállítási módozattól.

en: Line item label
hu: Tétel címke

en: The starting price for shipping costs.
hu: A szállítási költségek kezdeti ára.

en: Default product shipping rate
hu: Alapértelmezés szerinti szállítási díj termékenként

en: The base rate must be a numeric amount.
hu: Az alapértéknek számnak  kell lennie.

en: The product rate must be a numeric amount.
hu: A termék értéknek számnak  kell lennie.

en: Do you want to delete this shipping method?
hu: Törölhető ez a szállítási módot?

en: Flatrate
hu: Átalány díj

en: Assigns a flat shipping rate to products.
hu: Egységáras szállítási módot rendel termékekhez.

en: Ubercart - fulfillment
hu: Ubercart - teljesítés

en: Shipping quote settings
hu: Szállítási ajánlat beállításai

en: Configure the shipping quote settings.
hu: A szállítási ajánlat beállításainak szerkesztése.

en: View general shipping quote settings.
hu: Általános szállítási ajánlat beállításainak megtekintése

en: Quote methods
hu: Ajánlattételi módok

en: Shipping settings
hu: Szállítási beállítások

en: Default product pickup address
hu: Alapértelmezett termék felvevő cím

en: Default product shipping type
hu: Alapértelmezett szállítási mód

en: Order: Product
hu: Rendelés: Termék

en: Order has a shipping quote from a particular method
hu: A rendelés tartalmaz szállítási ajánlatot.

en: Order: Shipping Quote
hu: Rendelés: Szállítási ajánlat

en: Shipping quotes
hu: Szállítási ajánlatok

en: Calculate shipping cost
hu: Szállítási költség számítása

en: Extra information necessary to ship.
hu: A szállításhoz szükséges kiegészítő információk.

en: Shipping quote
hu: Szállítási ajánlat

en: Get a shipping quote for the order from a quoting module.
hu: A megrendelés kap egy szállítási kvótát a hivatkozási modulból.

en: Small package
hu: Kis csomag

en: Quote settings
hu: Ajánlatkérés beállításai

en: Quote errors are submitted to watchdog.
hu: Az ajánlatkérés során fellépő hibák a naplóba (watchdog) is fel lesznek jegyezve.

en: Quote errors are not submitted to watchdog.
hu: Az ajánlat hibái nem lettek elküldve a watchdognak.

en: Debugging information is displayed to administrators when quotes are generated.
hu: Ajánlat készítése esetén hibakeresési információ megjelenítése az adminisztrátoroknak.

en: @method is enabled.
hu: @method engedélyezve van.

en: Log errors during checkout to watchdog
hu: A fizetéssel kapcsolatos hibajelentés a watchdog -nak

en: Display debug information to administrators.
hu: Hibakeresési információ megjelenítése az adminisztrátoroknak.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
hu: Nem engedi a vevőnek a rendelés leadását, amíg nem választott szállítási ajánlatot.

en: Shipping quote pane description
hu: Szállítási ajánlat táblájának leírása

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
hu: A szállítási ajánlatok a cím megadásakor automatikusan elkészülnek. Az ajánlatot az alábbi gombra kattintva lehet frissíteni.

en: Shipping quote error message
hu: Szállítási ajánlat hibaüzenete

en: Default pickup address
hu: Alapértelmezett árufelvevő hely

en: Default order fulfillment type for products
hu: Alapértelmezett rendezés termék tipus szerint

en: At least one shipping quote method must be enabled.
hu: Legalább egy szállítási módot engedélyezni kell.

en: Calculate
hu: Számítás

en: Estimated shipping cost:
hu: Becsült szállítási költség:

en: Click to calculate shipping
hu: A szállítás költségeinek megjelenítése

en: You must select a shipping option before continuing.
hu: A folytatás előtt választani kell egy szállítási lehetőséget.

en: Get shipping quotes
hu: Szállítási ajánlatok kérése

en: Apply to order
hu: Alkalmazás a rendeléshez

en: Shipping Quotes
hu: Szállítási ajánlatok

en: Retrieve and display quotes for shipping products.
hu: Helyrehozza és megmutatja a kvótákat a szállítandó termékekhez.

en: Tracking numbers
hu: Követési számok

en: Display tracking numbers of shipped packages.
hu: A feladott csomagok követési számának megjelenítése.

en: Shipping Label
hu: Szállítási címke

en: Sep.
hu: Kül.

en: Make packages
hu: Csomagok készítése

en: Create one package
hu: Egy csomag készítése

en: Packages should have at least one product in them.
hu: Minden csomagnak tartalmaznia kell legalább egy terméket.

en: Package %id:
hu: %id csomag:

en: Contents:
hu: Tartalma:

en: Package type:
hu: Csomag típusa:

en: Dimensions:
hu: Méretek:

en: Insured value:
hu: Biztosítási érték:

en: Tracking number:
hu: Követési szám:

en: Label:
hu: Címke:

en: Pickup Address:
hu: Felvételi cím:

en: Delivery Address:
hu: Szállítási cím:

en: Schedule:
hu: Időzítés:

en: Ship date:
hu: Szállítási dátum:

en: Expected delivery:
hu: Várható kézbesítés:

en: Shipment Details:
hu: A szállítmány részletei:

en: Carrier:
hu: Szállító:

en: Tracking Number:
hu: Követési szám:

en: Services:
hu: Szolgáltatások:

en: Cost:
hu: Költség:

en: Package @id
hu: Csomag @id

en: E.g.: Box, pallet, tube, treasure chest, cocoon, etc.
hu: Például doboz, raklap, kincsesláda, selyemgubó, stb...

en: Physical dimensions of the packaged product.
hu: A csomagolt termék fizikai méretei.

en: Units of measurement
hu: Mértékegység

en: Centimeters
hu: Centiméter

en: Millimeters
hu: Milliméter

en: Declared value
hu: Megadott érték

en: Shipment data
hu: Szállítási adat

en: Carrier
hu: Szállító

en: Shipment options
hu: Szállítási beállítások

en: Short notes about the shipment, e.g. residential, overnight, etc.
hu: A szállítással kapcsolatos rövid megjegyzések. Például kaputelefon száma, éjszakai szállítás lehetséges stb.

en: Expected delivery
hu: Várható kézbesítés

en: Shipping cost
hu: Szállítási költség

en: Save shipment
hu: Szállítmány mentése

en: Package @id has been deleted.
hu: A csomag @id törölve lett.

en: Origin address
hu: Beszerzési cím

en: Saved Addresses
hu: Mentett címek

en: Gets products ready for physical shipment.
hu: A termékek előkészítése szállításra.

en: UPS shipment
hu: UPS-szállítmány

en: UPS product description
hu: UPS-termékleírás

en: Dimensions are required for custom packaging.
hu: A méretek szükségesek az egyedi csomagoláshoz.

en: Small packages
hu: Kis csomagok

en: UPS Online Tools
hu: UPS Online Eszközök

en: Information needed to access UPS Online Tools has been entered.
hu: Az UPS Online Eszközök használatához szükséges információ meg lett adva.

en: UPS OnLine Tools XML Access Key
hu: UPS OnLine Tools XML hozzáférési kulcsa

en: UPS Shipper #
hu: UPS-szállító #

en: The 6-character string identifying your UPS account as a shipper.
hu: A 6 karakterből álló UPS azonosító szerint szállítóról van szó.

en: UPS.com user ID
hu: UPS.com felhasználónév

en: UPS services
hu: UPS-szolgáltatások

en: Wholesale
hu: Nagykereskedelem

en: Occasional
hu: Eseti

en: Retail
hu: Kiskereskedelem

en: Negotiated rates
hu: Szerződött díjak

en: Business locations
hu: Üzleti helyszínek

en: Residential locations (extra fees)
hu: Lakossági helyszínek (felár)

en: Multiplier (×)
hu: Szorzó (x)

en: Product packages
hu: Termékcsomagok

en: Each in its own package
hu: Mindegyik külön csomagolva

en: All in one
hu: Minden egyben

en: System of measurement
hu: Mértékrendszer

en: British
hu: Angol

en: Password field is required.
hu: A jelszó mező nincs kitöltve.

en: Package !id
hu: Csomag !id

en: Physical dimensions of the package.
hu: A csomag fizikai méretei.

en: UPS service
hu: UPS-szolgáltatás

en: Review shipment
hu: Szállítmány áttekintése

en: Total Charges
hu: Teljes költség

en: Negotiated Rates
hu: Szerződött díjak

en: Request Pickup
hu: Csomagfelvétel igénylése

en: Ship from:
hu: Feladó:

en: (@severity error @code) @description
hu: (@severity hiba @code) @description

en: Could not find or create the directory "ups_labels" in the file system path.
hu: Nem található vagy nem lehet létrehozni az „ups_labels” könyvtárat a fájlrendszeren.

en: USPS product description
hu: USPS termékleírás

en: USPS user ID
hu: USPS felhasználói azonosító

en: Flat rate box
hu: Átalánydíjas doboz

en: Flat rate envelope
hu: Átalánydíjas boríték

en: Rectangular
hu: Téglatest

en: Non-rectangular
hu: Nem téglatest

en: U.S.P.S. First-Class Mail
hu: U.S.P.S. elsőoszályú levél

en: U.S.P.S. Priority Mail
hu: U.S.P.S. ajánlott levél

en: U.S.P.S. Library
hu: U.S.P.S. Könyvtár

en: U.S.P.S. First-Class Postcard Stamped
hu: U.S.P.S. elsőosztályú levél bélyeget bélyegezve

en: U.S.P.S. Priority Mail Flat-Rate Envelope
hu: U.S.P.S. átalánydíjas boríték ajánlott levélként

en: Priority Mail International
hu: Nemzeközi ajánlott levél

en: Weight quote
hu: Súlyra vonatkozó ajánlat

en: The amount per weight unit to add to the shipping cost for an item.<br />Example: to add $5 per pound, put 5 in here.
hu: A súly szerinti összeg hozzá adódik a szállítási költséghez.<br />Example: to add $5 per pound, put 5 in here.

en: Assigns a shipping rate to products based on weight.
hu: A szállítási költség a termék súlyától függ.

en: Create and edit attributes and options.
hu: Tulajdonságok és lehetőségek létrehozása és szerkesztése.

en: Add an attribute
hu: Tulajdonság hozzáadása

en: Configure the attribute settings
hu: A tulajdonságok beállításai

en: Add an option
hu: Lehetőség hozzáadása

en: Edit option
hu: Lehetőség szerkesztése

en: Delete option
hu: Lehetőség törlése

en: Adjustments
hu: Igazítások

en: Option price format
hu: Ár formátuma

en: Display price adjustment
hu: Ármódosítók megjelenítése

en: Display total price
hu: Végösszeg megjelenítése

en: Number of options
hu: Lehetőségek száma

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: No product attributes have been added yet.
hu: Még nem lett tulajdonság hozzáadva.

en: Edit attribute: %name
hu: %name tulajdonság szerkesztése

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
hu: Ezt a nevet látja a vásárló a termék „Kosárba” űrlapján.

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
hu: <strong>Választható.</strong> Ez a szöveg jelenik meg a tulajdonság alatt a termék kosárba űrlapján.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
hu: A tulajdonság kötelezővé tétele. A felhasználónak kötelezően választania kell egy lehetőséget.

en: There is no attribute with that ID.
hu: Nem létezik tulajdonság ilyen azonosítóval.

en: Product attribute deleted.
hu: A termék tulajdonsága törölve lett.

en: Options for %name
hu: %name lehetőségei

en: Default cost
hu: Alapértelmezett költség

en: No options for this attribute have been added yet.
hu: Ehhez a a tulajdonsághoz még nem lettek lehetőségek hozzáadva.

en: Edit option: %name
hu: Lehetőség szerkesztése: %name

en: Default adjustments
hu: Alapértelmezett igazítás

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
hu: Csak szám adható meg. Számokon kívül legfeljebb egy tizedespontot tartalmazhat. (Tizedesvesszőt nem!)

en: There is no option with that ID.
hu: Nincs ilyen lehetőség.

en: Are you sure you want to delete the option %name?
hu: „%name” lehetőség biztosan törölhető?

en: Hold Ctrl + click to select multiple attributes.
hu: Több tulajdonság kiválasztásához kattintáskor lenyomva a kell tartani a Ctrl gombot.

en: No attributes left to add.
hu: Nincs több hozzáadható tulajdonság.

en: Add attributes
hu: Tulajdonság hozzáadása

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
hu: <a href="!url">!type tulajdonságokat</a> kell először felvenni.

en: This attribute does not have any options.
hu: Ez a tulajdonság nem rendelkezik beállítási lehetőségekkel.

en: The !type options have been saved.
hu: !type lehetőségek mentése megtörtént.

en: Default product SKU: @sku
hu: Alapértelmezett cikkszám: @sku

en: This product does not have any attributes.
hu: A terméknek nincsenek tulajdonságai.

en: Product adjustments have been saved.
hu: A termék igazításai el lettek mentve.

en: Please select
hu: Választás

en: Select box
hu: Legördülő lista

en: Radio buttons
hu: Választógombok

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
hu: A megrendelési információk a felhasználói fiókban megadott email címre lesznek elküldve.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
hu: <strong>E-mail cím:</strong> @email (<a href="!url">szerkesztés</a>)

en: Confirm e-mail address
hu: Email cím megerősítése

en: Confirm password
hu: Jelszó megerősítése

en: Passwords must match to proceed.
hu: A két jelszónak egyeznie kell.

en: New account details
hu: Az új fiók adatai

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
hu: <b>Opcionális.</b> Az új vevők tetszőleges fiókadatokat adhatnak meg.<br />Ha nincsenek értékek beírva, létrehozzuk ezeket.

en: The e-mail address did not match.
hu: Az email cím nem felelt meg.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
hu: Már létezik egy fiók ezzel az e-mail címmel. A bevitt adatok nem lesznek érvényesek.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
hu: %name felhaszálónév már foglalt. A mező üresen hagyásával a felhasználónév meg fog egyezni az e-mail címmel.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
hu: A megadott jelszavak nem egyeznek.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
hu: Új felhasználó létrehozásának engedélyezése regisztráció nélkül.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
hu: Új jelszó megadásának engedélyezése a regisztráció nélküli vevőknek.

en: New account details help message
hu: Új felhasználó részletes adatainak súgó oldala

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
hu: Itt lehet megadni az új felhasználó adatainak keretében megjelenő súgó üzenetet.

en: Enter your delivery address and information here.
hu: Szállítási cím és információk megadása.

en: My delivery information is the same as my billing information.
hu: A szállítási cím egyezik a számlázási címmel.

en: Enter your billing address and information here.
hu: Itt adható meg a számlázási cím és a hozzá tartozó információk.

en: My billing information is the same as my delivery information.
hu: A számlázási cím megegyezik a szállítási címmel.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
hu: Ezen a területen a rendeléshez kapcsolódó speciális utasításokat vagy kérdéseket lehet megadni.

en: Customer completes checkout
hu: A vevő befejezi a rendelést

en: Product class
hu: Termékosztályok

en: Cart settings
hu: Kosár beállítások

en: Configure the cart settings.
hu: Kosár beállításainak szerkesztése.

en: View the cart settings.
hu: A kosár beállításainak megtekintése.

en: Edit the cart settings.
hu: Kosár beállításainak szerkesztése.

en: Edit the basic cart settings.
hu: A kosár általános beállításainak szerkesztése.

en: Cart panes
hu: Kosár táblái

en: Cart block
hu: Kosár blokk

en: Checkout settings
hu: Fizetési beállítások

en: Configure the checkout settings.
hu: A fizetés módok beállítása.

en: View the checkout settings.
hu: Fizetési beállítások megtekintése.

en: Edit the basic checkout settings.
hu: Fizetési alapbeállítások szerkesztése.

en: Checkout panes
hu: Rendelés táblái

en: Checkout messages
hu: Fizetési üzenetek

en: Edit the messages for the checkout completion page.
hu: A rendelés véglegesítése oldal üzeneteinek szerkesztése.

en: Address fields
hu: Címmezők

en: Edit the address field settings.
hu: Címmezők szerkesztése.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
hu: A kosár tartalmának megtekintése/módosítása vagy a rendelés folytatása.

en: Purchase the items in your shopping cart.
hu: A kosár tartalmának megvásárlása.

en: Review an order before final submission.
hu: Rendelés áttekintése a végső leadás előtt.

en: Hide block if cart is empty.
hu: Blokk elrejtése üres kosár esetén.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
hu: Bevásárlókosár ikon megjelenítése a blokk címében.

en: Cart name
hu: Kosár megnevezése

en: This name will be displayed when using the default block title.<br />Leaving this blank defaults to the translatable name "Shopping Cart."
hu: Ez a név jelenik meg az alapértelmezett blokk címének használatakor.<br />Üresen hagyva a lefordítható "Kosár" felirat lesz érvényes.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
hu: A kosár blokk lenyithatóvá tétele a címére vagy a nyílra való kattintáskor.

en: Display small help text in the shopping cart block.
hu: Rövid súgó szöveg megjelenítése a kosár blokkban.

en: Cart help text
hu: A kosár súgója

en: Displayed if the above box is checked.
hu: Megjelenítés, ha a fenti jelölőnégyzet be van jelőlve.

en: Click title to display cart contents.
hu: A címre kattintva megjelenik a kosár tartalma.

en: There are no products in your shopping cart.
hu: A kosár üres.

en: Cart contents
hu: A kosár tartalma

en: Customer information
hu: Vevőinformáció

en: Delivery information
hu: Szállítási információk

en: Get the information for where the order needs to ship.
hu: A szállítással kapcsolatos adatok begyűjtése.

en: Allow a customer to put comments on an order.
hu: Engedélyezi, hogy a vevő megjegyzéseket fűzzön a rendeléshez.

en: button
hu: gomb

en: Continue shopping
hu: Vásárlás folytatása

en: !title is !enabled.
hu: !title !enabled.

en: Help text is shown in block:
hu: A súgó szöveg ebben a blokkban jelenik meg:

en: Help text is not shown in block.
hu: A súgó szöveg nem jelenik meg blokkban.

en: Cart block is !option when empty.
hu: A kosár !option, amikor üres.

en: shown
hu: megjelenítve

en: Cart block is !option by default.
hu: A kosár !option alapértelmezésként.

en: expanded
hu: kiterjesztett

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
hu: A Drupal minden blokk beállítás űrlapot automatikusan kezel.

en: General cart settings
hu: Általános kosárbeállítások

en: Add to cart redirect
hu: Kosárba helyezés

en: Minimum order subtotal
hu: A rendelés részösszegének legkisebb értéke

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
hu: Megadható a kosár minimális végösszege, amely alatt nem lehet elküldeni a rendelést.

en: Anonymous cart duration
hu: Névtelen felhasználó kosarának időkorlátja

en: Minute(s)
hu: Perc(ek)

en: Hour(s)
hu: Óra

en: Authenticated cart duration
hu: Bejelentkezett felhasználó kosarának élettartama

en: Cart breadcrumb
hu: Kosár navigáció

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
hu: A minimum rendelési végösszegnek nemnegatív számnak kell lennie.

en: General checkout settings
hu: Általános fizetési beállítások

en: Enable checkout (disable to only use third party checkout service like PayPal Express Checkout).
hu: Fizetés engedélyezése (csak abban az esetben van értelme tiltani, ha harmadik fél által nyújtott fizetési szolgáltatás lesz használva, mint amilyen PayPal Expressz Fizetés).

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
hu: Név nélküli fizetés engedélyezése (a felhasználók fizethetnek bejelentkezés nélkül is.)

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
hu: Szállítási adatok elrejtése nem szállítható termékeket tartalmazó kosár esetén.

en: Checkout pane display options
hu: A fizetési tábla megjelenítésének lehetőségei

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
hu: Továbblépés gombbal ellátott kiterjeszthető fizetési táblák használata.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
hu: A tábla összezárása a továbblépés gombra való kattintásakor.

en: Checkout completion settings
hu: A fizetés befejezésének beállításai

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
hu: A saját fiók adatainak elküldése az új vevőnek e-mailben.

en: Login users when new customer accounts are created at checkout.
hu: Automatikus beléptetés a fizetéskor létrejött felhasználók esetén.

en: New customer accounts will be set to active.
hu: Az új felhasználói fiókok aktívak lesznek.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
hu: Kijelölés visszavonása esetén az új fiókok létrejönnek, de blokkolva lesznek.

en: Alternate checkout completion page
hu: Alternatív fizetés befejezése

en: Leave blank to use the default completion page (recommended).
hu: Az alapértelmezett befejezési oldal használatához hagyja üresen (ajánlott).

en: !pane settings
hu: !pane beállításai

en: Checkout instructions
hu: Fizetési utasítások

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
hu: Utasítások megjelenítése a fizetés oldalának felső részén.

en: Checkout completion message header
hu: Fizetés befejezésének fejléce

en: Checkout completion message body
hu: Fizetés végeztével látható üzenet

en: In the following three boxes, you may use the special tokens !new_username for the username of a newly created account and !new_password for that account's password.
hu: A következő három felületen vezérjelek használhatóak, !new_username az új felhasználónévnek és !new_password a fiók jelszavának.

en: Checkout completion for logged-in users
hu: Fizetés befejezése bejelentkezett felhasználóknak

en: Checkout completion for existing users
hu: Fizetés befejezése létező felhasználóknak

en: Checkout completion for new users
hu: Fizetés befejezése új felhasználóknak

en: Continue shopping message
hu: A vásárlás folytatásának szövege

en: Update cart
hu: Kosár frissítése

en: Your cart has been updated.
hu: A kosár frissítve lett.

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
hu: Fizetéskor a rendelés részösszegének legkisebb értéke !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
hu: A fizetéshez be kell jelentkezni.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
hu: A vevő törölte ezt a rendelést a fizetési űrlapon.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
hu: Hiba történt a rendelés a feldolgozása során, így azt nem lehet teljesíteni. A hiba mielőbbi elhárításáért érdemes lejegyezni a vásárlás menetét és felvenni a kapcsolatot.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
hu: Egy üres rendelés lett teljesítve. A kosár rendelési azonosítója: @cart_order

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
hu: Sajnos a termék jelenleg nem rendelhető.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
hu: <strong>@product-title</strong> bekerült <a href="!url">kosárba</a>.

en: REQUIRED. Controls the shopping cart for an Ubercart e-commerce site.
hu: KÖTELEZŐ. Az Ubercart e-kereskedelmi rendszer kosarát működteti.

en: Ubercart - core
hu: Übercart - alapmodul

en: Cart links settings
hu: A kosár hivatkozásainak beállítása

en: Cart links clicks
hu: Kosárhivatkozás-kattintások

en: Track clicks through cart links.
hu: Kosárhivatkozás-kattintások követése.

en: Creating cart links
hu: Kosárhivatkozások készítése

en: Learn how to create cart links for your products.
hu: Segítség a kosárhivatkozások készítéséhez.

en: Last click
hu: Utolsó kattintás

en: A custom text ID for the link.
hu: Egyéni szöveges azonosító a hivatkozáshoz.

en: Empties the customer's cart.
hu: Kiüríti a vevő kosarát.

en: Displays a preset message to the customer.
hu: Előre beállított üzenet megjelenítése a vevőnek.

en: A message ID.
hu: Egy üzenet azonosító.

en: Adds a product to the cart.
hu: A kosárba helyez egy terméket.

en: You must at least specify a node ID immediately after the 'p'.
hu: A 'p' után legalább egy tartalom-azonosítót meg kell adni.

en: Cart Links
hu: Kosár hivatkozások

en: Catalog settings
hu: Katalógus beállítások

en: Configure the catalog settings.
hu: A katalógus beállításainak módosítása.

en: Find orphaned products
hu: Be nem sorolt termékek keresése

en: Find products that have not been categorized.
hu: Kategorizálatlan termékek keresése.

en: Catalog path settings
hu: A katalógus elérési útvonalának beállításai

en: Pattern for catalog pages
hu: Minta katalógusoldalakhoz

en: catalog pages
hu: katalógusoldalak

en: Catalog vocabulary
hu: Katalógus szótár

en: Find orphaned products here.
hu: Be nem sorolt termékeket keresése.

en: Unlisted products
hu: Listázatlan termékek

en: Catalog block settings
hu: Katalógusblokk beállítások

en: More...
hu: Tovább...

en: No products are available in this category.
hu: Nincs elérhető termék ebben a kategóriában.

en: Catalog top level
hu: Legfelső szintű katalógus

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
hu: A termékkatalógusként használatos taxonómia-szótár.

en: Display the catalog breadcrumb
hu: Katalógus morzsájának megjelenítése

en: Display node counts in the catalog breadcrumb
hu: Tartalmak számának megjelenítése a katalógus morzsájában

en: Display subcategories in the catalog view
hu: Alkategóriák megjelenítése a katalógus megtekintésekor

en: Number of columns in the grid of categories
hu: Oszlopok száma a kategóriák rácshálójában

en: Always expand categories in the catalog block
hu: Mindig bontsa ki a kategóriákat a katalógus blokkban

en: Display node counts in the catalog block
hu: Tartalmak számának megjelenítése a katalógus blokkban

en: Catalog products list
hu: Katalógus terméklista

en: Product nodes per page
hu: Termékek oldalanként

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
hu: Meghatározza, hány termék lesz listázva minden kategóriában. Rácshálós megjelenítés esetén a rács értékének többszöröse kell legyen, ellenkező esetben az utolsó sor nem fog egyezni.

en: All products are currently listed in the catalog.
hu: Jelenleg minden termék listázva van a katalógusban.

en: Display a hierarchical product catalog page and block.
hu: Hierarchiában mutatja a termék katalógust és a blokkot.

en: View file downloads
hu: Letölthető fájlok megtekintése

en: View your purchased files.
hu: Vásárolt fájljainak megtekintése.

en: File downloads
hu: Fájlletöltések

en: Click here to view your file downloads.
hu: Kattintson ide a fájlletöltéseinek megtekintéséhez.

en: User can now download files in the directory %dir.
hu: %dir könyvtár fájljai letölthetővé váltak a felhasználó számára.

en: User can now download the file %file.
hu: %file fájl letölthetővé vált a felhasználó számára.

en: File Downloads
hu: Fájl letöltések

en: The file downloads directory has been set and is working.
hu: A fájlletöltési könyvtár beállítva és működőképes.

en: Model/SKU
hu: Modell/Cikkszám

en: A description of the download associated with the product.
hu: A termékhez rendelt letöltés leírása.

en: Check if this product model/SKU file download is also associated with a shippable product.
hu: Ellenőrizni kell, hogy ez a modell / cikkszámú letölthető fájl egy szállítható termékhez is hozzá van-e rendelve.

en: <strong>Shippable:</strong> Yes
hu: <strong>Szállítható:</strong> igen

en: <strong>Shippable:</strong> No
hu: <strong>Szállítható:</strong> nem

en: Files path
hu: Fájlok útvonala

en: Download limits
hu: Letöltési korlátok

en: IP addresses
hu: IP címek

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
hu: A vásárlás után mennyi idővel évül el egy letöltés.

en: %dir is not a valid file or directory
hu: %dir nem egy érvényes fájl vagy könyvtár

en: Delete file(s)
hu: Fájl(ok) törlése

en: File options
hu: Fájl tulajdonságai

en: Perform action
hu: Művelet végrehajtása

en: Delete selected directories and their sub directories
hu: A kiválasztott könyvtárak és alkönyvtárak törlése

en: Deleting a file will remove all its associated file downloads and product features. Removing a directory will remove any files it contains and their associated file downloads and product features.
hu: Egy fájl törlése eltávolítja a hozzárendelt letöltéseket és termékjellemzőket. Egy könyvtár törlése eltávolítja a benne található összes fájlt éz az azokhoz rendelt fájlletöltéseket és termékjellemzőket.

en: The directory to upload the file to. The default directory is the root of the file downloads directory.
hu: A fájlfeltöltés célkönyvtára. Az alapértelmezett könyvtár a letöltési könyvtár gyökere.

en: An error occurred while uploading the file
hu: Hiba történt a fájl feltöltésekor

en: An error occurred while copying the file to %dir
hu: Hiba történt a fájl %dir könyvtárba történő másolása közben

en: Can not move file to %dir
hu: A fájlt nem lehet a(z) %dir mappába mozgatni

en: Message subject
hu: Üzenet témája

en: expires on @date
hu: elévül: @date

en: No downloads found
hu: A letöltések nem elérhetőek

en: The user %username
hu: %username felhasználó

en: The IP address %ip
hu: Az IP cím %ip

en: You have attempted to download an incorrect file URL too many times.
hu: A megengedettnél többször próbált letölteni egy érvénytelen fájl URL-t.

en: %username has been temporarily banned from file downloads.
hu: %username felhasználó számára a fájlok letöltése átmenetileg le van tiltva.

en: The following URL is not a valid download link.
hu: A következő URL nem egy érvényes letöltési hivatkozás.

en: You have downloaded this file from too many different locations.
hu: Túl sok különböző helyről töltötte le ezt a fájlt.

en: %username has been denied an expired file download.
hu: %username felhasználó nem tölthet le lejárt fájlt.

en: This file download has expired.
hu: Ez a letöltés elavult.

en: %username has started download of the file %filename.
hu: %username felhasználó megkezdte %filename fájl letöltését.

en: No category
hu: Nincs kategória

en: Google Analytics for Ubercart
hu: Google Analytics Ubertcart-hoz

en: Send e-mail notification on update.
hu: E-mailes értesítés küldése frissítéskor.

en: Store help page
hu: Bolt súgója

en: The Drupal page for the store help link.
hu: A bolt súgóoldalának hivatkozása.

en: Notification recipients
hu: Értesítés címzettjei

en: Modify 'Ship to' information
hu: Szállítási cím módosítása

en: Modify 'Bill to' information
hu: Számlázási cím módosítása

en: Select from address book.
hu: Választás címjegyzékből.

en: Copy shipping information.
hu: Szállítási adatok másolása.

en: Primary e-mail:
hu: Elsődleges e-mail:

en: Modify 'Customer info'
hu: Vevői adatok módosítása

en: Customer number
hu: Vevőkód

en: Primary e-mail
hu: Elsődleges e-mail

en: Search for an existing customer.
hu: Vevő keresése.

en: Create a new customer.
hu: Új vevő létrehozása.

en: Add product
hu: Termék hozzáadása

en: Add blank line
hu: Üres sor hozzáadása

en: Add line item
hu: Tétel hozzáadása

en: Select a type
hu: Típus kiválasztása

en: Remove line item.
hu: Tétel eltávolítása.

en: Remove this line item?
hu: Törölhető ez a tétel?

en: Add a line item
hu: Egy tétel hozzáadása

en: Line item removed.
hu: A tétel el lett távolítva.

en: Order created.
hu: Rendelés létrehozva.

en: Add an admin comment
hu: Adminisztrátori megjegyzés hozzáadása

en: Admin comments are only seen by store administrators.
hu: Az adminisztrátori megjegyzéseket csak a bolt adminisztrátorai látják.

en: No admin comments have been entered for this order.
hu: Ez a rendelés nem rendelkezik adminisztrátori megjegyzéssel.

en: Add an order comment
hu: Rendelési megjegyzés hozzáadása

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
hu: A rendelési megjegyzések elsősorban a vevővel való kommunikációra használhatóak.

en: Order updated.
hu: Rendelés frissítve.

en: This order contains no products.
hu: Ez a rendelés nem tartalmaz termékeket.

en: Notified
hu: Értesítve

en: This order has no admin comments associated with it.
hu: Ehhez a rendeléshez nincs adminisztrátori megjegyzés rendelve.

en: Order status gets updated
hu: A rendelés állapota frissül

en: Updated order
hu: Frissített rendelés

en: Check an order's products
hu: Egy rendelés termékeinek ellenőrzése

en: Check an order's number of products
hu: Egy rendelésben szereplő termékek számának megtekintése

en: Check an order's total weight
hu: Egy rendelés összsúlyának ellenőrzése

en: Check if an order can be shipped
hu: Be kell jelölni, ha a rendelés szállítható

en: Update the order status
hu: Rendelés állapotának frissítése

en: Add a comment to the order
hu: Megjegyzés hozzáadása a rendeléshez

en: Total is less than specified value.
hu: Az összeg kevesebb a megadott értéknél.

en: Total is less than or equal to specified value.
hu: Az összeg kevesebb a megadott értéknél vagy egyenlő azzal.

en: Total is equal to specified value.
hu: Az összeg egyenlő a megadott értékkel.

en: Total is greater than or equal to specified value.
hu: Az összeg több a megadott értéknél vagy egyenlő azzal.

en: Total is greater than specified value.
hu: Az összeg több a megadott értéknél.

en: Require selected products
hu: Termékválasztás kötelezése

en: Forbid other products
hu: Egyéb termékek tiltása

en: Product count value
hu: Termékek számának értéke

en: Unit of measurement
hu: Mértékegység

en: Product weight value
hu: A termék súlyának értéke

en: Enter this as an admin comment.
hu: Hozzáadás adminisztrátori megjegyzésként.

en: Enter this as a customer order comment.
hu: Hozzáadás vevői megjegyzésként.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
hu: Megjegyzés beírása rendelési megjegyzésként értesítési ikonnal.

en: Order settings
hu: Rendelés beállításai

en: Configure the order settings.
hu: A rendelés beállításai.

en: View the order settings.
hu: Rendelés beállításainak megtekintése.

en: Edit the order settings.
hu: Rendelés beállításainak szerkesztése.

en: Edit the basic order settings.
hu: Rendelés egyszerű beállításának szerkesztése.

en: Order workflow
hu: Rendelési munkafolyamat

en: Modify and configure order states and statuses.
hu: A rendelési folyamatok és állapotok módosítása és beállítása.

en: Order panes
hu: Rendelési táblák

en: Edit the pane settings for order pages.
hu: A rendelési tábla beállításainak szerkesztése.

en: Create an order status
hu: Rendelési állapot létrehozása

en: Create a custom order status for your store.
hu: Egy egyedi rendelési állapot létrehozása a bolt munkafolyamatának támogatására.

en: View and process orders.
hu: Rendelések megtekintése és feldolgozása

en: View orders
hu: Rendelések megtekintése

en: View and process the orders received through your website.
hu: A webhelyen keresztül érkező rendelések megtekintése és feldolgozása.

en: Create order
hu: Rendelés létrehozása

en: Create an empty new order.
hu: Új, üres rendelés létrehozása

en: Search orders
hu: Rendelések keresése

en: Search existing orders.
hu: Létező rendelések keresése.

en: Select address
hu: Cím kiválasztása

en: Select customer
hu: Vevő kiválasztása

en: View your order history.
hu: Előző rendelések megtekintése.

en: View order @order_id.
hu: @order_id rendelés megtekintése.

en: View invoice
hu: Számla megtekintése

en: View order
hu: Rendelés megtekintése

en: Product select
hu: Termékválasztás

en: Printable invoice
hu: Nyomtatható számla

en: Mail invoice
hu: Számla küldése e-mailben

en: Delete order @order_id.
hu: @order_id rendelés törlése.

en: Standard delivery
hu: Standard szállítás

en: <i>No comments left.</i>
hu: <i>Nincs több megjegyzés.</i>

en: <i>No comment found.</i>
hu: <i>Nem található megjegyzés.</i>

en: New username associated with an order if applicable.
hu: Új felhasználónév társítása egy rendeléshez, ha az lehetséges.

en: New password associated with an order if applicable.
hu: Új jelszó társítása egy Rendeléshez, ha megfelelő

en: The URL to the order
hu: URL a rendeléshez

en: A link to the order using the order ID.
hu: Hivatkozás egy rendelésre a rendelésazonosító alapján.

en: The URL to the admin view page using the order ID.
hu: Az adminisztrációs oldalak webcíme a rendelés azonosítója alapján.

en: A link to the order admin view page using the order ID.
hu: Egy hivatkozás a rendelés adminisztrációs oldalának megtekintéséhez a rendelés azonosítója alapján.

en: The subtotal of products on an order.
hu: A rendeléshez tartozó termékek részösszege.

en: The order total.
hu: A rendelés összege.

en: The primary e-mail address of the order.
hu: A rendelés elsődleges e-mail címe.

en: The order shipping address.
hu: A rendelés szállítási címe.

en: The phone number for the shipping address.
hu: A szállítási cím telefonos elérhetősége.

en: The order billing address.
hu: Rendelés számlázási címe.

en: The phone number for the billing address.
hu: A számlázási cím telefonos elérhetősége.

en: The title of the first shipping line item.
hu: Az első szállítható tétel megnevezése.

en: The first name associated with the order.
hu: Rendeléshez tartozó keresztnév.

en: The last name associated with the order.
hu: Rendeléshez tartozó vezetéknév.

en: Comments left by the customer.
hu: A vevő megjegyzései.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).
hu: Egy rendszergazda utolsó rendeléssel kapcsolatos megjegyzése (nem számolva a más rendszergazdák megjegyzéseit).

en: The current order status.
hu: A rendelés aktuális állapota.

en: The date and time when the order was created.
hu: A rendelés létrehozásának dátuma és ideje.

en: The date and time when the order was last modified.
hu: A rendelés utolsó módosításának dátuma és ideje.

en: Click here to view your order history.
hu: Kattintson ide a korábbi rendeléseinek megtekintéséhez.

en: Ship to
hu: Szállítási cím

en: Manage the order's shipping address and contact information.
hu: Szállítási cím és kontakt információk kezelése.

en: Bill to
hu: Számlázási cím

en: Manage the order's billing address and contact information.
hu: Számlázási cím és kontakt információk kezelése.

en: Customer info
hu: Vevőinformációk

en: Manage the information for the customer's user account.
hu: Vevői felhasználófiók információinak kezelése.

en: Manage the products an order contains.
hu: Egy rendeléshez tartozó termékek kezelése.

en: Line items
hu: Tételek

en: View and modify an order's line items.
hu: Egy rendeléshez tartozó tételsorok megtekintése és szerkesztése.

en: View the order comments, used for communicating with customers.
hu: A vevőkkel való kommunikálásra használt rendelési megjegyzések megtekintése.

en: Admin comments
hu: Adminisztrátori megjegyzések

en: View the admin comments, used for administrative notes and instructions.
hu: Az admin megjegyzések megtekintése, melyek adminisztratív jegyzetként és használati utasításként vannak használva.

en: Update order
hu: Rendelés frissítése

en: Update an order's status or add comments to an order.
hu: Egy rendelés állapotának frissítése vagy megjegyzés fűzése egy rendeléshez.

en: In checkout
hu: Fizetés alatt

en: Post checkout
hu: Fizetés után

en: Empty line
hu: Üres sor

en: The following order statuses have been defined:
hu: A következő rendelési állapotok léteznek:

en: Order panes on !screen screen
hu: !screen oldal rendelési táblái

en: Admin settings
hu: Adminisztrátori beállítások

en: Number of orders on overview screen
hu: Áttekintő képernyőn megjelenő rendelések száma

en: Enable order logging
hu: A rendelés naplózásának engedélyezése

en: Capitalize address on order screens
hu: Cím megjelenítése nagybetűvel a rendelési oldalakon

en: Use the uBrowser product select on order edit screens
hu: uBrowser termékkiválasztás alkalmazása a rendelésszerkesztés ablakokban.

en: Customer settings
hu: Vevői beállítások

en: On-site invoice template
hu: Számlasablon

en: Order states
hu: Rendelési állapotok

en: - N/A -
hu: - Nem elérhető -

en: Order statuses
hu: Rendelés állapotok

en: Create new status
hu: Új állapot létrehozása

en: Order status %status removed.
hu: %status rendelési állapot eltávolítva.

en: Order workflow information saved.
hu: Rendelési munkafolyamatok adatai el lettek mentve.

en: Default order status
hu: Alapértelmezett rendelési állapot

en: Order status ID
hu: Rendelési állapot kódja

en: Must be a unique ID with no spaces.
hu: Egyedi azonosító kell legyen szóközök nélkül.

en: The order status title displayed to users.
hu: A felhasználóknak megjelenített rendelési állapot megnevezése.

en: Order state
hu: Rendelési állapot

en: Set which order state this status is for.
hu: A rendelési folyamatot leíró állapot meghatározása.

en: You have entered an invalid status ID.
hu: A megadott állapot kódja érvénytelen.

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
hu: Ez a kód már használva van. Másikat kell megadni.

en: Custom order status created.
hu: Az egyedi rendelési állapot létrejött.

en: User: none
hu: Felhasználó: senki

en: User: !name
hu: Felhasználó: !name

en: Active orders
hu: Aktív rendelések

en: All orders
hu: Összes rendelés

en: View by status
hu: Megtekintés állapot szerint

en: Order created by the administration.
hu: Adminisztrátori rendelés.

en: New order customer
hu: Új vevő

en: Use the buttons above to have these fields filled in or just submit the form with the fields blank to create a blank order.
hu: Használja a fenti gombokat ezen mezők kitöltésére, vagy hagyja üresen a mezőket egy üres megrendelés készítéséhez

en: Billing first name
hu: Keresztnév számlázáshoz

en: Billing last name
hu: Vezetéknév számlázáshoz

en: Billing company
hu: Cégnév számlázáshoz

en: Shipping first name
hu: Keresztnév szállításhoz

en: Shipping last name
hu: Vezetéknév szállításhoz

en: Shipping company
hu: Szállítási cégnév

en: Search using date range.
hu: Keresés időszak megadásásával.

en: Click to open a window with a printable invoice.
hu: Ablak megnyitása nyomtatható pro forma számlához.

en: Order changes saved.
hu: Rendelés módosításainak mentése megtörtént.

en: Remove this product.
hu: Termék eltávolítása.

en: No products found.
hu: Nem található egy termék sem.

en: Select a product
hu: Termék kiválasztása

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
hu: Név vagy model/cikkszám szerinti keresés (* a helyettesítő karakter).

en: Add to order
hu: Hozzáadás a rendeléshez

en: Recipient e-mail address
hu: Címzett e-mai címe

en: Your Order Invoice
hu: Számla

en: E-mail failed.
hu: Az e-mail küldés nem sikerült.

en: Invoice e-mailed to @email.
hu: A számla el lett küldve erre a címre: @email.

en: It is not possible to delete order @id.
hu: @id rendelés nem törölhető.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
hu: „@order_id” rendelés biztosan törölhető?

en: Order @order_id completely removed from the database.
hu: @order_id rendelés törölve lett az adatbázisból.

en: No addresses found for customer.
hu: A vevőnek nincs címe.

en: Select an address
hu: Cím kiválasztása

en: Search returned the following:
hu: A keresés eredménye:

en: An account already exists for that e-mail.
hu: Már létezik felhasználó ezzel az e-mail címmel.

en: Use this account now?
hu: Használja azt a fiókot?

en: User !uid - !mail
hu: !uid - !mail felhasználó

en: Search for a customer based on these fields.
hu: Vevő keresése megadott értékek alapján.

en: Use * as a wildcard to match any character.
hu: Használja a *-t bármely karakter helyettesítéseként.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
hu: Hagyja üresen a mezőt ha mellőzni kívánja ezt a keresési opciót

en: Select a customer
hu: Vevő kiválasztása

en: Enter an e-mail address for the new customer.
hu: Adja meg az új vevő e-mail címét.

en: E-mail customer account details.
hu: Fiók adatainak küldése e-mailben.

en: Line Item Title
hu: Tételsor megnevezése

en: Display title of the line item.
hu: Tételsor megnevezésének feltüntetése

en: Line Item Amount
hu: Tételsor összege

en: Amount of the line item without a currency sign.
hu: Pénznem nélküli tételsor összege.

en: Amount must be numeric.
hu: A mennyiség csak szám lehet.

en: Line item added to order.
hu: A tétel hozzá lett adva a rendeléshez.

en: Order @order_id deleted by user @uid.
hu: @order_id számú rendelés @uid felhasználó által törölve.

en: @key changed from %old to %new.
hu: @key változott erről: %old, erre: %new.

en: Custom template
hu: Egyedi sablon

en: Edit order @order_id.
hu: @order_id rendelés szerkesztése.

en: REQUIRED. Receive and manage orders through your website.
hu: SZÜKSÉGES. Külső webhelyről érkező rendelések fogadása és kezelése.

en: Order number:
hu: Megrendelés száma:

en: Customer:
hu: Vevő:

en: Products:
hu: Termékek:

en: Order comments:
hu: Megjegyzések a megrendeléssel kapcsolatban:

en: An account has been created for you with the following details:
hu: Egy felhasználói fiókot hoztunk létre Önnek a következő adatokkal:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Want to manage your order online?
hu: A rendelések online legyenek kezelve?

en: Purchasing Information:
hu: Vásárlási információk:

en: E-mail Address:
hu: E-mail cím:

en: Billing Address:
hu: Számlázási cím:

en: Billing Phone:
hu: Értesítési telefonszám:

en: Shipping Phone:
hu: Szállítási telefonszám:

en: Order Grand Total:
hu: Rendelés végösszege:

en: Payment Method:
hu: Fizetési mód:

en: Order Summary:
hu: Rendelés összesítése:

en: Shipping Details:
hu: Szállítási részletek:

en: Products Subtotal:
hu: Termékek részösszege:

en: Total for this Order:
hu: Rendelés összege:

en: Products on order:
hu: Megrendelt termékek:

en: (!price each)
hu: (!price / darab)

en: Where can I get help with reviewing my order?
hu: Hol kapok segítséget a rendelésem áttekintéséhez?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
hu: Figyelem: Ez az e-mail egy autamata figyelmeztetés. Kérjük, ne válaszoljon erre az üzenetre.

en: Thanks again for shopping with us.
hu: Ismét köszönjük, hogy nálunk vásárolt.

en: Administer products, classes, and more.
hu: Termékek, osztályok és egyebek adminisztrációja.

en: View products
hu: Termékek megtekintése

en: Build and view a list of product nodes.
hu: Termék tartalmak listájának építése és megjelenítése.

en: Manage classes
hu: Osztályok kezelése

en: Create and edit product node types.
hu: Termékoldalak típusának létrehozása és szerkesztése.

en: Configure product settings.
hu: A termék beállításainak szerkesztése.

en: Product fields
hu: Termékmezők

en: Product features
hu: Termékjellemzők

en: Create products for sale in an online store.
hu: Eladásra kínált termék létrehozása az online boltban.

en: Product SKU/model.
hu: Cikkszám/modellszám.

en: The listed MSRP.
hu: A listázott MSRP.

en: Your store's cost.
hu: Beszerzési ár.

en: Product and its derivatives are shippable.
hu: A termék és tartozékai szállíthatóak.

en: Package quantity
hu: Csomagmennyiség

en: For a package containing only this product, how many are in it?
hu: Ha egy csomag csak ezt a terméket tartalmazza, hány darab van benne?

en: Default quantity to add to cart
hu: Alapértelmezett mennyiség kosárba helyezéskor

en: List position
hu: Listapozíció

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
hu: Ez az érték befolyásolja a termék listákban elfoglalt pozícióját.<br />Az egyforma pozícióval bíró termékek ábécérendben jelennek meg.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
hu: Az árnak érvényes számformátumban kell lennie. Vessző nem, tizedespont csak egy lehet.

en: Quantities should be numeric.
hu: A mennyiségeknek számoknak kell lenniük.

en: Adding negative items to the cart doesn't make sense, so don't make it easy.
hu: Negatív tételek kosárba helyezésének nincs értelme, ne tegye.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
hu: Ennek a terméknek a fizetés előtt még meg kell adni a tulajdonságait. Ez az alábbi részben megtehető.

en: The product's model number.
hu: A termék cikkszáma.

en: The product's list price.
hu: A termék listaára.

en: The product's cost.
hu: A termék költsége.

en: The product's sell price.
hu: A termék eladási ára.

en: The unit of measurement for the product's weight.
hu: A termék súlyának mértékegysége.

en: The numerical value of the product's weight.
hu: A termék súlyának számértéke.

en: The product's formatted weight.
hu: A termék formázott súlya.

en: The unit of measurement for the product's length, width, and height.
hu: A termék hosszának, szélességének és magasságának mértékegysége.

en: The numerical value of the product's length.
hu: A termék hosszának számértéke.

en: The product's formatted length.
hu: A termék formázott hossza.

en: The numerical value of the product's width.
hu: A termék szélességének számértéke.

en: The product's formatted width.
hu: A termék formázott szélessége.

en: The numerical value of the product's height.
hu: A termék magasságának számértéke.

en: The product's formatted height.
hu: A termék formázott magassága.

en: Model number
hu: Modellszám

en: Form to put the product in the customer's cart.
hu: A termék vevő kosarába helyezésére szolgáló űrlap.

en: Display price
hu: Ár megjelenítése

en: Cost (seen only by 'administer products' permission)
hu: Költség (csak termékadminisztrátori engedéllyel látható)

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
hu: Opcionális mennyiség mező megjelenítése a <em>Kosárba</em> űrlapon.

en: Enable <em>Add to cart</em> forms in product node teasers.
hu: <em>Kosárba</em> űrlapok engedélyezése a termék bevezetőjében.

en: <em>Add to cart</em> button text
hu: A <em>Kosárba</em> gomb szövege

en: Use the textboxes to adjust the text of the submit button for <em>Add to Cart</em> forms in various places on the site.
hu: Használd a szövegmezőt hogy beállitsd az elküld gomb feliratát a <em>Kosárba rak</em> form -nak  a különféle helyeken az oldalon.

en: Teaser forms
hu: Bevezető űrlapok

en: For the form displayed on teasers and catalog pages.
hu: A bevető és a katalógus oldalakon megjelenítendő űrlapokon.

en: Product view
hu: Termék nézet

en: For the form displayed on the product view page.
hu: A termék nézet oldalon megjelenítendő űrlapon.

en: Product field
hu: Termék mező

en: Class ID
hu: Osztály azonosító

en: No product classes have been defined yet.
hu: A termékosztályok még nincsenek meghatározva.

en: Add a class
hu: Osztály hozzáadása

en: This text describes the content type created for this product class to administrators.
hu: Ez a szöveg leírja az adminisztrátoroknak az ehhez a termék osztályhoz létrehozott tartalomtípust.

en: Product class %type deleted.
hu: %type termékosztály törölve.

en: SKU: @sku
hu: Cikkszám: @sku

en: You have entered an invalid quantity.
hu: A megadott mennyiség érvénytelen.

en: Weight: !weight
hu: Súly: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
hu: Méretek: !length × !width × !height

en: No product features found.
hu: Nincs elérhető termékjellemző.

en: The following product features are enabled
hu: A következő termékjellemzők engedélyezettek

en: !feature settings
hu: !feature beállítások

en: The product feature has been deleted.
hu: A termékjellemző törölve.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
hu: %feature biztosan törölhető?

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
hu: Hiba: egy nemlétező termékjellemző-típust hozzáadása lett megpróbálva.

en: Error: No form data was returned for that operation.
hu: Hiba: a művelet nem tért vissza űrlapadatokkal.

en: No features found for this product.
hu: A termék nem rendelkezik jellemzőkkel.

en: Add a new feature
hu: Új jellemző hozzáadása

en: Save feature
hu: Jellemző mentése

en: The product feature has been added.
hu: A termékjellemző hozzá lett adva.

en: The product feature has been updated.
hu: A termékjellemző frissítve lett.

en: REQUIRED. A module to represent items in an online store. Imagecache and CCK Image field recommended.
hu: SZÜKSÉGES. A modul bemutatja az elemeket a webshopban. Imagecache és CCK Image mező használata ajánlott

en: Product kit
hu: Termékkészlet

en: Name of the product kit
hu: Termékkészlet neve

en: Product Information
hu: Termékinformáció

en: How is this product kit handled by the cart?
hu: A kosár hogyan kezeli ezt a termékkészletet?

en: Click to add to cart.
hu: Kattintásra a kosárba kerül.

en: Product Kit
hu: Termékkészlet

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
hu: <strong>A használható rendelési állapotok:</strong> @statuses

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
hu: Ezek az elmúlt két nap eladásai, a hónap átlagos eladásai és a hónap várható eladásai. A listán haladva meg lehet tekinteni más statisztikákat is.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
hu: A következő a @year év eladásainak havi bontása. A hivatkozásokra kattintva tekinthetőek meg egy bizonyos hónap eladásai.

en: View the report settings.
hu: A kimutatások beállításainak megtekintése

en: Customer reports
hu: Vevőkimutatások

en: View reports for store customers
hu: A bolt vevőiről készült kimutatások

en: Product report
hu: Termékkimutatás

en: View reports for store products
hu: Készletkimutatások megtekintése

en: Custom product report
hu: Egyedi termékkimutatás

en: View a customized product report
hu: Egyedi termékkimutatás megtekintése

en: Sales reports
hu: Értékesítési kimutatások

en: View reports for store sales
hu: Eladási jelentések megtekintése

en: View summary of all store sales
hu: Az összes eladás összefoglalójának megtekintése

en: View store sales for a particular year
hu: Egy bizonyos év eladásainak megtekintése

en: Custom sales summary
hu: Eladások egyedi összefoglalója

en: View a customized sales summary
hu: Egyedi értékesítések összefoglalója

en: No customers found
hu: Nincs vevő

en: Export to CSV file.
hu: CSV fájlba exportálás.

en: Show paged records
hu: A naplózott tételek megjelenítése

en: Show all records
hu: Összes tétel megjelenítése

en: Customize sales report parameters
hu: Eladási beszámoló paramétereinek testreszabása

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
hu: A Ctrl billenytű nyomva tartásával és kattintással több állapot is választható.

en: You must select at least one order status.
hu: Legalább egy rendelési állapotot ki kell választani.

en: Month-to-date, @month
hu: @month hónapban

en: Customers total
hu: Vevők összesen

en: New customers today
hu: Új vevők a mai napon

en: Online customers
hu: Online vevők

en: Total orders by status
hu: Az összes rendelés állapotonként

en: Results breakdown
hu: Eredmények lebontása

en: Large daily reports may take a long time to display.
hu: A nagy napi jelentések megjelenítése hosszú ideig tarthat.

en: Show a detailed list of products ordered.
hu: Megrendelt termékek részletes listájának megjelenítése.

en: Paged table size
hu: Az oldal táblázatának méretei

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
hu: Egy jelentéstáblázat egy oldalán megjeleníthető sorok számának felső határa.

en: Reported statuses
hu: Jelentett állapotok

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
hu: Csak a kiválasztott állapotú rendelések kerülnek bele a jelentésekbe.

en: View reports about your store's sales, customers, and products.
hu: Jelentések megtekintése a bolt eladásairól, vevőiről és termékeiről.

en: Role expiration
hu: Csoportelavulás

en: Edit and view role expirations set by Ubercart
hu: Übercart által hozzárendelt csoportok elévülésének megtekintése és szerkesztése

en: Role assignment
hu: Csoporthoz rendelés

en: Delete role expiration
hu: Csoportelavulás törlése

en: Delete a specified role expiration
hu: A megadott csoport elavulásának törlése

en: The expiration length must be a positive integer
hu: Az elavulási idő egy pozitív szám kell legyen

en: The new expiration date, %date, has already occurred.
hu: A %date új elavulási dátum már elmúlt.

en: Customer user role %role renewed.
hu: Vevő %role felhasználói csoportja megújítva.

en: The associated role name
hu: A hozzárendelt csoport neve

en: Expiring roles
hu: Elavuló csoportok

en: This role will expire on !date
hu: A tagság ebben a csoportban ezen a napon jár le: !date

en: Multiply by quantity
hu: Mennyiségi szorzó

en: The amount of time must be a positive integer.
hu: Az idő értéke pozitív egész szám kell legyen.

en: Default expiration
hu: Alapértelmezett elavulás

en: Default role
hu: Alapértelmezett csoport

en: Product roles
hu: Termékcsoportok

en: Show expirations on user page
hu: A lejárat megjelenítése a felhasználói profil oldalon

en: Assign permanent or expirable roles based on product purchases.
hu: Állandó vagy időszakos csoporttagság a rendelés alapján.

en: Decrement stock upon order submission
hu: A vásárlások alkalmával a készlet is csökkenjen

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
hu: Raktárkészlet csökkentése a rendelésen szereplő termékekkel, a termékkövetés bekapcsolásával.

en: Stock reports
hu: Készletkimutatások

en: View reports for product stock.
hu: A készletkimutatások megtekintése.

en: View the stock settings.
hu: A készlet beállításainak megtekintése.

en: The current stock level
hu: Aktuális készlet szint

en: The model or SKU of the stock level
hu: A készlet szintjének megfelelő modell- vagy cikkszám.

en: The threshold or warning limit of the stock level
hu: A készlet küszöbértéke vagy értesítési határa.

en: Stock settings saved.
hu: A készletbeállítások el lettek mentve.

en: Export to CSV file
hu: Exportálás CSV fájlba

en: Only show SKUs that are below their threshold.
hu: Csak azokat a cikkszámokat jeleníti meg, amelyek a küszöbértéken belül esnek.

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
hu: Értesítés e-mailben a készlet küszöbértékének elérésekor.

en: The list of comma seperated email addresses that will receive the notification.
hu: Az értesítési e-mail címek vesszővel elválasztott listája.

en: Whether or not the stock level is currently being tracked
hu: Be van-e kapcsolva jelenleg a raktárkészlet-követés, vagy sem

en: Store administration
hu: Bolt adminisztrációja

en: Administer store settings, products, orders, and more.
hu: Az áruház beállításainak, a termékeknek, a rendeléseknek és egyebeknek kezelése.

en: View and modify customer information and orders.
hu: A vevők és a rendelések adatainak megtekintése és módosítása.

en: View customers
hu: Vevők megtekintése

en: Search customers
hu: Vevő keresése

en: Search through your customer list.
hu: Keresés a vevők közt.

en: Browse various store reports.
hu: Az áruház különböző beszámolóinak tallózása.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
hu: Az Ubercart beállítása.

en: Links to get help!
hu: Hivatkozások segítségkéréshez!

en: Using tokens
hu: Vezérjelek alkalmazása

en: Understand what tokens are and how to use them.
hu: A vezérjelek megértése és alkalmazása.

en: Country settings
hu: Ország beállítások

en: Configure country specific settings.
hu: Az országokkal kapcsolatos beállítások megadása.

en: View the country settings.
hu: Az országbeállítások megtekintése.

en: Edit the country settings.
hu: Az országbeállítások szerkesztése.

en: Import countries
hu: Országok importálása

en: Import and manage countries.
hu: Országok importálása és kezelése.

en: Country formats
hu: Országformátumok

en: Edit the country specific format settings.
hu: Az országra jellemző formátumok szerkesztése.

en: Store settings
hu: Bolt beállítások

en: Configure the main store settings.
hu: Beállítja az áruház fő tulajdonságait.

en: View the store settings.
hu: A bolt beállításainak megtekintése.

en: Edit the store settings.
hu: A bolt beállításainak szerkesztése.

en: Edit the contact settings.
hu: Kapcsolat beállítások szerkesztése.

en: Edit the display settings.
hu: Megjelenítési beállítások szerkesztése.

en: Format settings
hu: Formátum beállításai

en: Edit the format settings.
hu: A formátum beállításainak szerkesztése

en: User initials
hu: Név előtagok

en: Assign initials to user accounts.
hu: Név előtagok alkalmazása a felhasználói fiókoknál.

en: JS utilities
hu: JS alkalmazások

en: Customer orders
hu: Rendelések

en: View a list of orders placed by this customer.
hu: A vevő rendelési listájának megtekintése.

en: Disable a country
hu: Ország tiltása

en: Disable a country from use.
hu: Egy ország használatának tiltása.

en: Enable a country
hu: Ország engedélyezése

en: Enable a disabled country.
hu: Egy letiltott ország engedélyezése.

en: Remove a country
hu: Ország törlése

en: Remove an installed country.
hu: Egy felvett ország törlése.

en: Update a country
hu: Ország frissítése

en: Update an installed country.
hu: Egy felvett ország frissítése.

en: Our store
hu: Boltunk

en: A link to the site login page.
hu: Hivatkozás a bejelentkezési oldalra.

en: The Ubercart store name.
hu: Az Ubercart bolt neve.

en: The Ubercart store URL.
hu: Az Ubercart bolt URL-je.

en: A link to the Ubercart store using the store name.
hu: Hivatkozás az Ubercart boltra, a bolt nevét is felhasználva.

en: The Ubercart store owner.
hu: Az Ubercart bolt tulajdonosa.

en: The Ubercart store e-mail address.
hu: Az Ubercart bolt e-mail címe.

en: The Ubercart store phone number.
hu: Az Ubercart bolt telefonszáma.

en: The Ubercart store mailing address.
hu: Az Übercart áruház levelezési címe.

en: The URL to the store help page.
hu: Az Ubercart bolt súgó oldala.

en: Status messages:
hu: Állapotüzenetek:

en: - Show links -
hu: - Hivatkozások megjelenítése -

en: - Hide links -
hu: - Hivatkozások elrejtése -

en: You must enable the order module to track customers.
hu: A vevők követéséhez kötelező engedélyezni a rendelés modult.

en: View customer's order.
hu: A vevő rendeléseinek megtekintése.

en: Billing name
hu: Számlázási név

en: Shipping name
hu: Szállítási név

en: No orders found.
hu: Nincs megrendelés

en: View order !order_id.
hu: !order_id rendelés megtekintése.

en: Edit order !order_id.
hu: !order_id rendelés szerkesztése.

en: Create an order for this customer.
hu: Rendelés létrehozása a vevő nevében.

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports.
hu: Különböző Übercart modulok által előállított jelentések. Az alábbi hivatkozásra kattintva a jelentések megtekinthetőek.

en: Use the following links to find documentation and support:
hu: A következő webhelyeken bővebb dokumentációt és támogatás található:

en: Ubercart User's Guide
hu: Übercart Felhasználói Kézikönyv

en: Support Forums
hu: Támogató fórumok

en: Drupal Handbook
hu: Drupal Kézikönyv

en: Tokens are bracketed phrases you can use in certain text fields and boxes as placeholders for some other text. Tokens represent things like store variables, links to certain pages, order information, etc.  Tokens are used by including the token listed below in a text field that uses them.  The description for the textfields will alert you to which groups of tokens listed below may be used.
hu: A vezérjelek zárójelekbe foglalt szövegek, melyek más szövegek közé beillesztve változó értékkel bírnak. A vezérjelek a bolt változóit, bizonyos oldalakhoz vezető hivatkozásokat, rendelési adatokat stb, helyettesítenek. A szövegmezők leírásából meg lehet tudni, hogy a vezérjelcsoportok közül melyek alkalmazhatóak abban a konkrét esetben.

en: -None available-
hu: -Nem elérhető-

en: Country file @file imported.
hu: @file országadatfájl importálva lett.

en: !country disabled.
hu: !country le van tiltva.

en: !country is already disabled.
hu: !country már le van tiltva.

en: Attempted to disable an invalid country.
hu: Érvénytelen ország letiltására történt kisérlet.

en: @country enabled.
hu: @country engedélyezve lett.

en: @country is already enabled.
hu: @country már engedélyezve van.

en: Attempted to enable an invalid country.
hu: Érvénytelen ország engedélyezésére történt kisérlet.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
hu: @country valóban törlendő a rendszerből?

en: Attempted to remove an invalid country.
hu: Érvénytelen ország eltávolítására történt kísérlet.

en: !country removed.
hu: !country törölve lett.

en: Attempted to update an invalid country.
hu: Érvénytelen ország frissítési kisérlete történt.

en: You cannot update to a previous version.
hu: Nem lehet visszaváltani egy korábbi változatra.

en: Country update complete.
hu: Az országok frissítése megtörtént.

en: Address variables instructions
hu: Cím változó instrukciók

en: Customer's first name
hu: A vevő keresztneve

en: Customer's last name
hu: A vevő vezetékneve

en: First street address field
hu: Utca mező, első sor

en: Second street address field
hu: Utca mező, második sor

en: City name
hu: Város neve

en: Full name of the zone
hu: A körzet teljes neve

en: Abbreviation of the zone
hu: A körzet rövidítése

en: Name of the country
hu: Az ország neve

en: 2 digit country abbreviation
hu: Kétszámjegyű országkód

en: 3 digit country abbreviation
hu: Az ország háromjegyű rövidítése

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
hu: A következő változók lennének használva beállított címeknél az országnak a szállításnál:

en: Address format
hu: Címforma

en: Uses the variables mentioned in the instructions to format an address for this country.
hu: Ennél az országnál ezt a címformátumot említette az instrukcióiban.

en: Country settings saved.
hu: Az ország beállításainak mentése megtörtént.

en: Dashboard with collapsed submenu links
hu: Irányítópult összezárt almenüvel

en: Dashboard with expanded submenu links
hu: Irányítópult kiterjesztett almenüvel

en: Dashboard with no submenu links
hu: Irányítópult almenühivatkozások nélkül

en: Normal Drupal submenu listing
hu: Normál Drupal almenü listázás

en: Store name
hu: Az áruház neve

en: Store owner
hu: Az áruház tulajdonosa

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
hu: A bolt nevének megjelenítése az e-mailek feladó sorában.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
hu: Lehetséges, hogy ez nem működik minden kiszolgálón. Amennyiben problémát okoz, ki kell kapcsolni.

en: Some options are better suited for different themes, so feel free to try them all out!
hu: Bizonyos opciók más stílusoknál jobbak, de szabadon választhat bármelyikből!

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
hu: Válassza ki a vevőlistákban és összesítőkben használandó címet.

en: Primary customer address
hu: Elsődleges vevői cím

en: Randomly select a message from the list below.
hu: Üzenet választása az alábbi listából véletlenszerűen.

en: Footer message for store pages
hu: A bolt oldalainak láblécében levő üzenet

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
hu: <a href="!url">A hátteret az Ubercart biztosítja.</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
hu: <a href="!url">Drupal elektronikus kereskedelem</a> Ubercart háttérrel.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
hu: A hátteret az Ubercart, a <a href="!url">nyílt forrású elektronikus kereskedelmi szoftver</a> biztosítja.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
hu: A hátteret az Ubercart biztosítja, a <a href="!url">nyílt forrású elektronikus kereskedelmi szoftver</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
hu: (Ne jelenítsen meg üzenetet a láblécben.)

en: Currency format
hu: Pénznem formátuma

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
hu: Habár a formázásra nincs hatása, a pénznem kódot több modul használja az oldal elsődleges pénznemének meghatározásakor.Az <a href="!url">ISO 4217</a> szabvány szerinti pénznem kóddal lehet megadni.

en: Current format
hu: Jelenlegi forma

en: Currency Sign
hu: Pénznem jel

en: Display currency sign after amount.
hu: Pénznem megjelenítése az összeg után.

en: Thousands Marker
hu: Ezreselválasztó

en: Decimal Marker
hu: Tizedeselválasztó

en: Number of decimal places
hu: Tizedesek száma

en: Weight format
hu: Súlyformátum

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
hu: Minden egységnek meg kell adni egy szövegformátumot. !value jelöli a súly értékét.

en: Default unit of measurement
hu: Alapértelmezett mértékegység

en: @unit format string
hu: @unit formátuma

en: Length format
hu: Hosszformátum

en: Supply a format string using !link syntax.
hu: Meg kell adni egy formátumot !link használatával.

en: PHP date
hu: PHP dátum

en: Default format string
hu: Alapértelmezett formátum

en: Street address 1
hu: Cím 1

en: Street address 2
hu: Cím 2

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
hu: Adja meg a felhasználó nevét akinek az aláiírást be akarja állítani.

en: Initials
hu: Előtag

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
hu: Adja meg az aláírást vagy hagyja üresen a jelenlegi törléséhez.

en: Initials for !username deleted.
hu: !username aláírása törölve lett.

en: Initials for !username set to !initials.
hu: !username aláírásának !initials beállítva.

en: The following tables are used to display various parts of your store to your administrators and customers. Click on a table id to configure the display of that table.
hu: Boljában a következő táblákat használják a különböző részek megjelenítésére az adminisztrátorok és a vásárlók. Kattintson a tábla id-jére a tábla megjelenésének testreszabásához.

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
hu: %field nevű mező helytelenül volt használva.

en: Not applicable
hu: Nem alkalmazható

en: No countries found.
hu: Nem található ország

en: 01 - January
hu: 01 - Január

en: 02 - February
hu: 02 - Február

en: 03 - March
hu: 03 - Március

en: 04 - April
hu: 04 - Április

en: 05 - May
hu: 05 - Május

en: 06 - June
hu: 06 - Június

en: 07 - July
hu: 07 - Július

en: 08 - August
hu: 08 - Augusztus

en: 09 - September
hu: 09 - Szeptember

en: 10 - October
hu: 10 - Október

en: Source string contains an invalid character (!char)
hu: A forrás hibás karaktert tartalmaz (!char)

en: No encryption key was found.
hu: A titkosító kulcs nem található.

en: Encryption failed. !messages
hu: A titkosítás sikertelen. !messages

en: encryption
hu: titkosítás

en: REQUIRED. Setup the store settings and manage your Ubercart site.
hu: SZÜKSÉGES. Kezeli a bolt beállításait és alapszolgáltatást nyújt az Ubercarthoz.

en: Subtotal excluding taxes
hu: Részösszeg egyéb költségekkel

en: Tax rates and settings
hu: Adózás mértéke és beállításai

en: Delete tax rule
hu: Adózási szabály törlése

en: Changed %title to %amount.
hu: %title mértéke meg lett változtatva erre: %amount.

en: Removed %title.
hu: %title törölve lett.

en: Added %amount for %title.
hu: %amount hozzá lett adva ehhez: %title.

en: Taxed product types
hu: Adózásba bevont terméktípusok

en: Taxed line items
hu: Adózott tételsorok

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
hu: Az adó mértéke százalékban vagy tizedesként megadva. Például: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
hu: A kijelölt típusú tételeket hozzáadja a végösszeghez, az adó kiszámítása előtt.

en: Define tax rates for customers' geographic locations and products sold.
hu: Adók mértékének meghatározása a vásárlók földrajzi helyzete és az értékesített termékek szerint

en: Expiration time
hu: A lejárat ideje

en: Save and continue
hu: Beállítások mentése

en: No products available.
hu: Nincs elérhető termék.

en: Download file
hu: Fájl letöltése

en: The model number.
hu: A cikkszám.

en: The cost of the product to the store.
hu: A termék bekerülési ára.

en: The default sort criteria in the catalog.
hu: A katalógus alapértelmezett rendezési elve.

en: Text link
hu: Szöveges hivatkozás

en: Jurisdiction
hu: Hatáskör

en: My order history
hu: Rendeléseim naplója

en: Tracking #:
hu: Követési szám

en: SKU:
hu: Cikkszám:

en: Are you sure you want to delete @name?
hu: @name biztosan törölhető?

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
hu: Az Authorize.net használatához szükség van a PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> kiterjesztésre.

en: Credit card encryption must be set up to process credit cards.
hu: A bankkártya titkosításnak bekapcsolva kell lennie a bankkártyák feldolgozásához.

en: Displays a form to process a credit card payment.
hu: Megjelenít egy űrlapot a bankkártyás fizetéshez.

en: Tax calculation produced uneven results. Expected a total of @total, received the following: @dump
hu: Az adó kiszámítása nem várt eredményt hozott. A várt végösszeg @total, de a végeredmény a következő: @dump

en: Order Taxes
hu: Rendelés adói

en: SOAP and DOM
hu: SOAP és DOM

en: Cybersource's SOAP Toolkit API requires the PHP <a href='!soap_url'>SOAP</a> and <a href='!dom_url'>DOM</a> libraries.
hu: A PHP <a href='!soap_url'>SOAP</a> és <a href='!dom_url'>DOM</a> kiegészítései szükségesek a CyberSource SOAP Toolkit API használatához.

en: Cybersource's Silent Order POST requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
hu: A PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> kiegészítése szükséges a CyberSource Silent Order POST használatához.

en: Eligible for protection: <strong>@bool</strong>
hu: Védelemnek megfelelő: <strong>@bool</strong>

en: Charging @order_id
hu: @order_id terhelés alatt

en: Charged @order_id
hu: @order_id terhelése megtörtént

en: Payment declined @order_id
hu: @order_id rendelés fizetése el lett utasítva

en: Processing @order_id
hu: @order_id rendelés feldolgozás alatt

en: Delivered @order_id
hu: @order_id rendelés ki lett szállítva

en: Will not deliver @order_id
hu: @order_id rendelés nem lesz kiszállítva

en: Process a credit card payment or refund through Google Checkout.
hu: Hitelkártyás fizetés vagy visszatérítés feldolgozása a Google Checkout használatával.

en: Google Checkout requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
hu: A Google Checkoutnak szüksége van a PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> függvénykönyvtárra.

en: Payment tracking is enabled.
hu: A fizetés nyomkövetése engedélyezett.

en: Payment tracking is disabled.
hu: A fizetés nyomkövetése tiltott.

en: Payments can be deleted by users with permission.
hu: Megfelelő jogosultság birtokában a fizetések törölhetőek.

en: Payments cannot be deleted, even if the user has permission.
hu: A fizetések nem törölhetők még akkor sem, ha a felhasználónak van hozzá joga.

en: Default payment details message is: <br /> %message
hu: Az alapértelmezett fizetési részletek üzenete:<br /> %message

en: @payment is enabled for checkout.
hu: @payment fizetési mód engedélyezve van.

en: @payment is disabled for checkout.
hu: @payment fizetési mód nem engedélyezett.

en: @title is @enabled.
hu: @title @enabled

en: No payment gateway modules are installed.
hu: Egy fizetési átjáró sincs telepítve.

en: view order
hu: rendelés megtekintése

en: Payment failed for order @order_id: @message
hu: @order_id rendelés kifizetése sikertelen: @message

en: Check has already cleared.
hu: A csekket már elfogadták.

en: Description: @desc
hu: Leírás: @desc

en: Payment of @amount @currency submitted through PayPal.
hu: @amount @currency összegű fizetés PayPalon keresztül lett elküldve.

en: <b>Includes:</b>
hu: <strong>Tartalmazza:</strong>

en: Transaction ID:<br />@txn_id
hu: Tranzakció-azonosító:<br />@txn_id

en: Cancel return URL
hu: Visszatérési URL elvetése

en: Error message from PayPal:<br />@message
hu: Hibaüzenet a PayPaltól:<br />@message

en: Order @order_id at !store
hu: !store - @order_id rendelés

en: PayPal WPP requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
hu: PayPal WPP igényli a PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> függvénykönyvtárat.

en: Flat rate shipping method deleted.
hu: Az egységáras szállítási mód törlése megtörtént.

en: Customers cannot complete checkout without selecting a shipping quote.
hu: A vevő nem adhatja le a rendelést szállítási ajánlat választása nélkül.

en: Customers can still checkout without selecting a shipping quote.
hu: A vevő leadhatja a rendelést szállítási ajánlat választása nélkül is.

en: Shipping settings form.
hu: Szállítási beállítások űrlapja.

en: Receiving quotes...
hu: Ajánlatok letöltése...

en: Order @id
hu: @id rendelés

en: @property must be a positive number. No commas and only one decimal point.
hu: @property értékének pozitív számnak kell lenni. Csak egy tizedespont (!) lehet benne.

en: - Reset fields -
hu: - Mezők visszaállítása -

en: Package insurance
hu: Csomagbiztosítás

en: When enabled, products are insured for their full value.
hu: Ezt engedélyezve a termékek a teljes értékükre biztosítva lesznek.

en: UPS Logo
hu: UPS logója

en: Small Express Box
hu: Kicsi elsőbbségi csomag

en: Medium Express Box
hu: Közepes elsőbbségi csomag

en: Large Express Box
hu: Nagy elsőbbségi csomag

en: USPS Domestic
hu: USPS Belföld

en: Envelope
hu: Boríték

en: U.S. Postal Service (Envelope)
hu: U.S. Postaszolgálat (boríték)

en: U.S. Postal Service (Parcel)
hu: U.S. Postaszolgálat (csomag)

en: U.S. Postal Service (Intl., Envelope)
hu: U.S. Postaszolgálat (nemzetközi boríték)

en: U.S. Postal Service (Intl., Parcel)
hu: U.S. Postaszolgálat (nemzetközi csomag)

en: USPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
hu: Az USPS-nek szüksége van a <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> PHP könyvtárra.

en: Created new option %option.
hu: %option lehetőség létrejött.

en: Updated option %option.
hu: %option lehetőség frissült.

en: Attribute option
hu: Tulajdonság lehetősége

en: The minimum subtotal is @subtotal
hu: A rendelhető legkisebb végösszeg: @subtotal

en: Default continue shopping link URL
hu: Alapértelmezett „vásárlás folytatása” hivatkozás webcíme

en: Custom continue shopping link text
hu: Egyedi vásárlás folytatása szöveg

en: Custom cart breadcrumb is: <br />!breadcrumb
hu: Egyedi kosármorzsa:<br />!breadcrumb

en: Not using a custom cart breadcrumb.
hu: Nincs egyedi kosármorzsa.

en: Custom cart breadcrumb text
hu: Egyedi kosármorzsa szövege

en: Ubercart checkout is enabled.
hu: A fizetési folyamatot az Ubercart kezeli.

en: Ubercart checkout is disabled.
hu: A fizetési folyamatot az Ubercart nem kezeli, mert ez a lehetőség nincs bekapcsolva.

en: Anonymous checkout is enabled.
hu: A be nem jelentkezett felhasználók fizetése engedélyezett.

en: Anonymous checkout is disabled.
hu: A be nem jelentkezett felhasználók fizetése nem engedélyezett.

en: Shipping fields are always shown.
hu: A szállítási mezők mindig megjelennek.

en: New customer account status will be active.
hu: Az új felhasználó állapota aktív lesz.

en: New customer account status will be blocked.
hu: Az új felhasználó állapota zárolt lesz.

en: Show/hide shopping cart contents.
hu: A kosár tartalmának elrejtése/megjelenítése.

en: View your shopping cart.
hu: A kosár megtekintése.

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
hu: A kosár tartalmának <a href="!url">megjelenítése</a>.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
hu: A rendelés majdnem kész. Az alábbi adatok helyességének ellenőrzése után, ha minden megadott adat helyes, a „Rendelés véglegesítése” gombra kattintva adható le a rendelés. Amennyiben szükséges, a rendelés a „Vissza” gombbal módosítható.

en: Catalog breadcrumb is being displayed.
hu: A katalógus morzsája megjelenik.

en: Catalog breadcrumb is hidden.
hu: A katalógus morzsája rejtve van.

en: The catalog view is displaying subcategories.
hu: A katalógus nézetben megjelennek az alkategóriák.

en: The catalog view is not displaying subcategories.
hu: A katalógus nézetben nem jelennek meg az alkategóriák.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
hu: A blokk címe egy hivatkozás a főkategória oldalára.

en: Block title is pointing to the top-level catalog page.
hu: A blokk címe a főkategória oldalára mutat.

en: Block title is not pointing to the top-level catalog page.
hu: A blokk címe nem mutat a főkategória oldalra.

en: Products are displayed in a grid.
hu: A rácson szereplő termékek.

en: Products are displayed in a table list.
hu: A táblázatban szereplő termékek.

en: Number of columns in the product grid
hu: A termékrács oszlopainak száma

en: The grid will be displayed in @columns columns.
hu: A katalógus @columns oszlopot tartalmaz.

en: Displayed fields
hu: Megjelenített mezők

en: Product SKU
hu: Termék cikkszáma

en: Default product image
hu: Alapértelmezett termékkép

en: The image will always be included in the product grid.
hu: A kép mindig megjelenik a termékrácson.

en: Add to cart form
hu: Kosárba űrlap

en: Block settings:
hu: Blokk beállításai

en: Product grid settings
hu: Termékrács beállításai

en: Check all
hu: Összes bejelölése

en: Uncheck all
hu: Bejelölések megszűntetése

en: You must select at least one file to delete.
hu: Legalább egy fájlt meg kell jelölni törlésre.

en: Delete affected files
hu: Érintett fájlok törlése

en: The selected file(s) have been deleted.
hu: A kiválasztott fájl(ok) törölve lett(ek).

en: One or more files could not be deleted.
hu: Egy vagy több fájl nem törölhető.

en: The file %file has been uploaded to %dir
hu: %file fájl fel lett tölve a könyvtárba: %dir .

en: Renew purchased files
hu: Vásárolt fájlok megújítása

en: Renew the files on an order.
hu: A fájlok megújítása rendelés útján.

en: renewal
hu: megújítás

en: Send an order email regarding files.
hu: E-mail küldése a fájlok vonatkozásában.

en: File expiration
hu: Fájl elévülése

en: E-mail for granted files
hu: E-mail az elérhetővé vált fájlokról

en: The file you requested does not exist.
hu: A kért fájl nem található.

en: You have reached the download limit for this file.
hu: A fájlhoz rendelt korlát nem enged több letöltést.

en: Override download limit
hu: Letöltési korlát felülbírálása

en: Override time limit
hu: Időkorlát felülbírálása

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
hu: <strong>Cikkszám:</strong> !sku<br />

en: The number of times a file can be downloaded. Leave empty to set no limit.
hu: Ennyi alkalommal lehet a fájlt letölteni. Üresen hagyva nincs korlát.

en: The directory %dir was deleted.
hu: %dir könyvtár törlése sikerült.

en: The directory %dir could not be deleted.
hu: %dir könyvtár törlése nem sikerült.

en: The file %dir could not be deleted.
hu: %dir nem törölhető.

en: Displaying @orders orders at a time on the admin overview
hu: Egyszerre @orders rendelés jelenik meg az adminisztrációs összesítőben.

en: Order logging is enabled.
hu: A rendelések naplózva vannak.

en: Order logging is disabled.
hu: A rendelések nincsenek naplózva.

en: Addresses on order view pages are capitalized.
hu: A rendelés oldalon megjelenő címek át lesznek alakítva nagybetűssé.

en: Addresses on order view pages are not capitalized.
hu: A rendelés oldalain megjelenő címek nem lesznek nagybetűsítve.

en: You are using the uBrowser to add products to orders.
hu: A uBrowser segítségével adhatóak termékek rendelésekhez.

en: Customers are not allowed to view order invoices from their accounts.
hu: A vevők felhasználói fiókjában nem látszik a korábbi rendelésük „pro forma” számlája.

en: You are using the %template order invoice template.
hu: %template számlasablon van használatban.

en: User @uid - @mail
hu: @uid - @mail felhasználó

en: Ubercart order object
hu: Ubercart rendelésobjektum

en: Original order
hu: Eredeti rendelés

en: E-mail requested for order status update
hu: Igénylés érkezett a e-mailes értesítésre a rendelés állapotának változásáról

en: E-mail an order update notification
hu: E-mail küldése a rendelés állapotának változásáról

en: Send an order email
hu: Rendelési e-mail küldése

en: Email an order invoice
hu: Számla küldése a rendelésről e-mailben

en: - All products -
hu: - Összes termék -

en: View order.
hu: A rendelés megtekintése.

en: View order invoice.
hu: A rendelés számlájának megtekintése.

en: Delete an order
hu: Rendelés törlése

en: The method of payment.
hu: A fizetés módja.

en: Host IP address of the person paying for the order.
hu: Annak a gépnek az IP címe, amelyről a fizetés történt.

en: The products that have been ordered.
hu: A rendelt termékek.A módosítás

en: The product title.
hu: A termék neve.

en: The number of the same product ordered.
hu: A megrendelt termék darabszáma.

en: The cost to the store for the product.
hu: A termék beszerzési ára.

en: The price paid for the ordered product.
hu: A megrendelt termékért fizetett ár.

en: The physical weight.
hu: A fizikai súly.

en: Product image widget
hu: Termékkép felületi elem

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is enabled.
hu: A mennyiség mező <em>Kosárba</em> űrlapon való megjelenítése engedélyezve.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is disabled.
hu: A mennyiség mező <em>Kosárba</em> űrlapon való megjelenítése letiltva.

en: The <em>Add to Cart</em> form is enabled in product teasers.
hu: A <em>Kosárba</em> űrlap engedélyezve a termékek bevezetőjében.

en: The <em>Add to Cart</em> form is disabled in product teasers.
hu: A <em>Kosárba</em> űrlap letiltva a termékek bevezetőjében.

en: Teaser and catalog pages: %text
hu: Bevezető és katalógus oldalak: %text

en: Displayed product fields:
hu: Megjelenített termékmezők:

en: The following features are enabled:
hu: Az alábbi lehetőségek engedélyezettek:

en: This product class already exists.
hu: Ez a termékosztály már létezik.

en: Ubercart product settings
hu: Ubercart termékek beállításai

en: Product image field
hu: Termékkép mező

en: Node description. (View tab)
hu: Tartalom leírása. (Megjelenítés fül)

en: The manufacturer's suggested price.
hu: A gyártó által ajánlott ár.

en: The price for which the product is sold.
hu: A termék eladási ára.

en: Is a product
hu: Egy termék

en: Check for the fields provided by the Ubercart product module.
hu: Érdemes ellenőrizni az Übercart Product modulja által biztosított mezőket.

en: Buy it now button
hu: „Vásárlás azonnal” nyomógomb

en: Product kit cart display
hu: Kapcsolt termékek megjelenítése a kosárban

en: Product kit discounts are not applied because the customer can remove components from their cart.
hu: A kapcsolt termékekre vonatkozó kedvezményes ár itt nem érvényes, mivel a vásárló eltávolíthat egyes elemeket a kosárból.

en: Enter a positive or negative value to raise or lower the item price by that amount. This change is applied to each %product in the kit.
hu: Itt lehet megadni egy pozitív vagy negatív értéket, amely adott mennyiségnél növeli vagy csökkenti annak árát. Ez a változtatás az összes %product termékre érvényes lesz a csomagban.

en: Total price
hu: Végső ár

en: Product kits
hu: Csoportos termékek

en: Configure the product kit settings.
hu: A kapcsolt termékek beállításai.

en: Invalid user id or role id.
hu: Érvénytelen felhasználó-, vagy csoportazonosító.

en: Ubercart role expiration
hu: Ubercart csoport elavulása

en: Notify customer when a role is granted
hu: Értesítés küldése a felhasználónak, ha felhasználói csoportba kerül

en: Notify customer when a role is revoked
hu: Értesítés küldése a felhasználónak, ha aktiválódott a csoporthovatartozása

en: Notify customer when a role is renewed
hu: Értesítés küldése a felhasználónak a megújított csoporthovatartozásáról

en: E-mail for granted roles
hu: E-mail az engedélyezett csoportoknak

en: E-mail for revoked roles
hu: E-mail a visszavont csoportoknak

en: E-mail for renewed roles
hu: E-mail a megújított csoportoknak

en: E-mail for role expiration reminders
hu: E-mail a lejárati értesítésekhez

en: Ubercart roles
hu: Ubercart csoportok

en: Pending Expirations
hu: Függő elavulások

en: Add/remove time
hu: Idő hozzáadása/törlése

en: You need to <a href="!url">create new roles</a> before any can be added as product features.
hu: <a href="!url">Létre kell hozni az új csoportokat</a>, a termékekhez történő hozzáadás előtt.

en: This is the SKU of the product that will grant the role.
hu: Annak a terméknek a cikkszáma, ami megadja a csoporttagságot.

en: Expiration period
hu: Elévülési időköz

en: Override the default ending expiration
hu: Az alapértelmezett lejárat felülbírálása

en: Relative from activation time
hu: Az aktiválás idejétől számítva

en: From the time the expiration period started.
hu: A lejárati idő kezdete.

en: When this expiration period will end.
hu: A lejárati idő vége.

en: The specified date !date has already occurred. Please choose another.
hu: A kiválasztott dátum már elmúlt. Másikat kell választani.

en: The combination of SKU and role already exists for this product.
hu: A cikkszám és a felhasználói csoport már össze van kapcsolva ennél a terméknél.

en: <strong>Expiration:</strong> !date<br />
hu: <strong>Elévülés:</strong> !date<br />

en: Global expiration
hu: Általános elévülés

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> Yes
hu: <strong>Mennyiségi szorzó:</strong> igen

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> No
hu: <strong>Mennyiségi szorzó:</strong> nem

en:  It will expire on %date
hu:  %date napon lejár

en: No SKU found.
hu: Nincs ilyen cikkszám

en: Manage stock levels of your Ubercart products
hu: A raktárkészlet kezelése

en: !country version !version is enabled.
hu: !country !version változat engedélyezve lett.

en: !country version !version is disabled.
hu: !country !version változat tiltva lett.

en: Country file @file could not import or had no install function.
hu: @country országfájl nem tud importálni vagy nincs install függvénye.

en: Store address:<br />!address
hu: Az áruház címe:<br />!address

en: Not set yet.
hu: Még nincs meghatározva.

en: Store e-mail address is %email.
hu: A bolt e-mail címe: %email.

en: Store e-mail address is not set.
hu: A bolt e-mail címe nincs beállítva.

en: Help page is <a href="!url">!url</a>.
hu: A súgóoldal: <a href="!url">!url</a>.

en: Help page is not set.
hu: Nincs a súgóoldal meghatározva.

en: Store admin page is displaying: <br />@display
hu: A bolt oldala jeleníti meg: <br />@display

en: Footer using !footer
hu: A footer használja: !footer

en: Currency format: @format
hu: Pénzformátum: @format

en: Weight format: @weight
hu: Súlyformátum: @weight

en: Date format: @date
hu: Dátumformátum: @date

en: Price formatter
hu: Árformázó

en: Cancel changes
hu: Változtatások visszavonása

en: Price alterers
hu: Ármódosítók

en: Price handler configuration saved.
hu: Az árkezelő beállításainak mentése megtörtént.

en: @field is enabled.
hu: @field engedélyezve van

en: @field is disabled.
hu: @field tiltva van

en: @title is %default.
hu: @title jelenleg %default.

en: @title is not set.
hu: @title nincs megadva.

en: Price handler settings
hu: Árkezelő beállítások

en: Select which price handlers to use for your store.
hu: A boltban használt árkezelők kiválasztása.

en: Default price handler
hu: Alapértelmezett árkezelő

en: The default handler alterer is simply responsible for prefixing various product prices for display.
hu: Az alapértelmezett kezelő módosító nem tesz mást, mint ellátja egy előtaggal a megjelenítendő árakat.

en: List Price:
hu: Listaár:

en: Cost:
hu: Költség:

en: Price:
hu: Ár:

en: Tax Name
hu: Adó neve

en: Total taxable amount
hu: Adózás alá eső összeg

en: Total tax collected
hu: Befolyt adó

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
hu: * Ehhez a sorhoz nincs információ a hatáskörre, adó mértékére, illetve az adózás alá vont mennyiségre vonatkozóan.

en: Customize tax report parameters
hu: Adókimutatás testreszabása

en: Sales tax report
hu: Kereskedelmi adók kimutatása

en: View report on sales tax
hu: Kereskedelmi adók kimutatásának megtekintése

en: Tax Report
hu: Adókimutatás

en: View a report about sales tax your customers paid.
hu: Jelentés a vevőkre kivetett forgalmi adóról.

en: Taxed products
hu: Adózott termékek

en: Shippable products
hu: Szállítható termékek

en: Any product
hu: Bármely termék

en: No rates available.
hu: Nincs még adókulcs beállítva.

en: Add a tax rate
hu: Adókulcs hozzáadása

en: Apply tax to any product regardless of its shipability.
hu: Alkalmazza az adót függetlenül attól, hogy szállítható-e vagy sem.

en: Apply tax to shippable products only.
hu: Csak szállítható termékekre alkalmazza az adót.

en: "Blank line" product
hu: „Üres sor” termék

en: Rate must be a positive number. No commas and only one decimal point.
hu: A mértéknek pozitív számnak kell lennie. Csak egy tizedespont (!) megengedett, vessző nem.

en: Tax rate %name saved.
hu: %name adókulcs mentése megtörtént.

en: Copy of !name
hu: !name másolása

en: Tax rate %name cloned.
hu: %name adókulcs le lett másolva.

en: That tax rate does not exist.
hu: Ez az adókulcs nem létezik.

en: Tax rate %name deleted.
hu: %name adókulcs törölve lett.

en: Configure the tax rates and settings.
hu: Adók mértékének és tulajdonságainak beállítása

en: Edit a tax rate
hu: Adókulcs szerkesztése

en: Numeric
hu: Szám

en: Ubercart
hu: Übercart

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Login URL
hu: Belépési űrlap webcíme

en: Log full API response messages from Authorize.net for debugging.
hu: A teljes API válasz naplózása Authorize.net hibakereséshez.

en: Debug response: !data
hu: Hibakereső válasz: !data

en: Policy message
hu: Szabályzati üzenet

en: Help message shown at checkout.
hu: A fizetésnél megjelenő súgó üzenet.

en: <b>@type failed.</b>
hu: <strong>@type nem sikerült.</strong>

en: Unexpected acknowledgement status: @status
hu: Nem várt jóváhagyó státusz: @status

en: <br />The %list method is compatible with any shipping type. | <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
hu[0]: <br />%list mód működőképes bármely szállítási típussal.
hu[1]: <br />%list módok működőképesek bármely szállítási típussal.

en: Ubercart shipment object
hu: Übercart szállítás objektum

en: A shipment is saved
hu: A szállítmány mentése megtörtént

en: Fulfillment
hu: Teljesítés

en: Shipment
hu: Szállítás

en: Large flat rate box
hu: Nagy egységáras csomag

en: U.S.P.S. Express Mail
hu: U.S.P.S. elsőbbségi levél

en: The starting price for weight-based shipping costs.
hu: A súly alapú szállítási költség alapára.

en: !sign per !unit
hu: !sign / !unit

en: Weight quote shipping method was updated.
hu: A súlyalapú szállítási díjak frissítve lettek.

en: Created and enabled new weight quote shipping method.
hu: Létrehozva és engedélyezve lettek a súlyalapú szállítási módok.

en: Weight quote shipping method deleted.
hu: A súlyalaú szállítási ajánlattételi mód törölve lett.

en: Shipping rates by weight
hu: Súlyalapú szállítási díjak

en: Default rate: %price/%unit
hu: Alapértelmezett érték: %price/%unit

en: Edit weight quote method
hu: Súlyalapú ajánlattételi mód szerkesztése

en: Delete weight quote method
hu: Súlyalapú ajánlattételi mód törlése

en: No file downloads available.
hu: Nincs letölthető fájl.

en: No changes have been logged for this order.
hu: A rendelés még nem változott.

en: No image widgets installed.
hu: Nincs kép jellegű felületi elem telepítve.

en: Product class saved.
hu: A termékosztály mentése megtörtént.

en: Are you sure you want to delete the %type product class?
hu: %type termékosztály biztosan törölhető?

en: Make permanent
hu: Állandóvá tétel

en: The expiration of your %role_name role has been deleted.
hu: %role_name csoport elavulása törölve lett.

en: Your %role role has been revoked.
hu: %role csoporttagság vissza lett vonva.

en: Attempt to e-mail @email concerning stock level on sku @sku failed.
hu: @sku cikkszámú termék raktárkészletének állásáról @email címre nem sikerült e-mailt küldeni.

en: Stock Level
hu: Raktárszint

en: Is Below Threshold
hu: Küszöbérték alatt van

en: Filter the node based on whether its stock level is below the threshold for the SKU.
hu: Tartalmak szűrése aszerint, hogy a raktárkészlet a határérték alatt van-e.

en: Search for customers based on any of the following fields. Use * as a wildcard to match any character.
hu: Vevők közti keresés az alábbi paraméterek szerint. A * bármilyen karaktert helyettesít.

en: (<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
hu: (<em>A mezők üresen hagyva nem befolyásolják a keresést</em>)

en: Display type for the main store administration page
hu: A fő adminisztrációs oldal megjelenítési módja

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
hu: Ez a táblázat kilistázza az összes olyan felhasználót, aki már adott le rendelést.

en: Use this page to search through users on your site who have placed orders.
hu: Ezen az oldalon olyan felhasználók között lehet keresni, akik már adtak le rendelést.

en: New username
hu: Új felhasználónév

en: Add a new weight quote shipping method.
hu: Új súlyalapú szállítási ajánlat hozzáadása.

en: You may add more attributes <a href="!url">here</a>.
hu: További tulajdonságok <a href="!url">itt adhatók meg</a>.

en: Anonymous cart duration is 1 @unit. | Anonymous cart duration is @count @units.
hu[0]: A be nem jelentkezett felhasználók kosarának élettartama 1 @unit.
hu[1]: A be nem jelentkezett felhasználók kosarának élettartama @count @units.

en: Authenticated cart duration is 1 @unit. | Authenticated cart duration is @count @units.
hu[0]: Belépett felhasználó kosarának élettartama 1 @unit.
hu[1]: Belépett felhasználó kosarának élettartama @count @units.

en: No orders available.
hu: Nincs leadott rendelés.

en: This setting can still be overridden on the node form.
hu: Ez a beállítás a tartalom űrlapon felülbírálható.

en: Your %role role has been renewed. It will expire on %date.
hu: %role csoporttagság megújítása megtörtént, a lejárat dátuma: %date.

en: For high traffic sites or sites with multiple price alterers, leaving this disabled may hurt the site's performance.
hu: Nagy forgalmú vagy több ármódosítót használó oldalaknál ennek a funkciónak a kikapcsolása ronthatja az oldal teljesítményét.

en: <b>@type succeeded with a warning.</b>!paypal_message
hu: <strong>@type sikerült egy figyelmeztetéssel.</strong>!paypal_message

en: Ubercart price
hu: Übercart ár

en: Ubercart weight
hu: Übercart súly

en: There is 1 product kit that consists of only this product. It will be deleted as well. | There are @count product kits that consist of only this products. They will be deleted as well.
hu[0]: Az az egy termékcsomag, amely ezt a terméket tartalmazza, szintén törölve lesz.
hu[1]: @count termékcsomag van, amely tartalmazza ezeket a termékeket, szintén törölve lesznek.

en: Thank you for your order! We will be notified by PayPal that we have received your payment.
hu: Köszönjük a rendelést! A PayPal értesíteni fog bennünket, hogy megkaptuk a fizetést.

en: Store information
hu: Bolt adatai

en: Themed
hu: Sminkelt

en: !arbSilent POST received for order @order_id: <pre>@post</pre>
hu: !arbSilent megrendeléshez POST érkezett @order_id: <pre>@post</pre>

en: Duplicate window
hu: Ablak többszörözése

en: Administer credit cards
hu: Bankkártyák adminisztrációja

en: Process credit cards
hu: Bankkártyák feldolgozása

en: View cc details
hu: Bankkártyák adatainak megtekintése

en: View cc numbers
hu: Bankkártyaszámok megtekintése

en: View payments
hu: Fizetések megtekintése

en: Manual payments
hu: Kézi fizetések

en: Enter payments manually.
hu: Fizetések megadása kézzel.

en: Delete payments
hu: Fizetések törlése

[ctx: cheque]
en: Check
hu: Csekk

[ctx: cheque]
en: Check payment policy
hu: Csekk befogadásának szabályai

en: Administer PayPal
hu: PayPal beállításainak adminisztrációja

en: Configure quotes
hu: Ajánlatok beállítása

en: ship
hu: szállítás

en: Fulfill orders
hu: Rendelések feltöltése

en: Display USPS "online" rates
hu: USPS „online” tarifák megjelenítése

en: USPS International
hu: USPS Nemzetközi

en: USPS Logo
hu: USPS logója

en: There is 1 product with this attribute. | There are @count products with this attribute.
hu[0]: 1 termék létezik ilyen tulajdonsággal.
hu[1]: @count termék létezik ilyen tulajdonsággal.

en: 1 attribute has been removed. | @count attributes have been removed.
hu[0]: 1 tulajdonság eltávolítása megtörtént.
hu[1]: @count tulajdonság eltávolítása megtörtént.

en: 1 attribute has been added. | @count attributes have been added.
hu[0]: 1 tulajdonság hozzáadása megtörtént.
hu[1]: @count tulajdonság hozzáadása megtörtént.

en: Administer attributes
hu: Tulajdonságok adminisztrációja

en: Administer product attributes
hu: Termékek tulajdonságainak adminisztrációja

en: Administer product options
hu: Termékek beállításainak adminisztrációja

en: Your Order at [store:name]
hu: [store:name] áruházba leadott rendelés

en: New Order at [store:name]
hu: [store:name] áruházba új rendelés érkezett

en: Your order is complete! Your order number is [uc_order:order-id].
hu: A rendelési folyamat befejeződött! A rendelés száma: [uc_order:order-id].

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
hu: <a href="[site:url]">Vissza a címlapra.</a>

en: Administer cart links
hu: Kosár hivatkozásainak adminisztrációja

en: View cart links report
hu: Kosár hivatkozásairól szóló jelentés megtekintése

en: Administer catalog
hu: Katalógus adminisztrációja

en: View catalog
hu: Katalógus megtekintése

en: There is 1 product not listed in the catalog. | There are @count products not listed in the catalog.
hu[0]: 1 termék nem szerepel a katalógusban.
hu[1]: @count termék nem szerepel a katalógusban.

en: Affected files
hu: Érintett fájlok

en: View all downloads
hu: Összes letöltés megtekintése

en: <strong>Directory:</strong> !dir<br />
hu: <strong>Könyvtár:</strong> !dir<br />

en: <strong>File:</strong> !file<br />
hu: <strong>Fájl:</strong> !file<br />

en: Variable 'uc_file_file_mask' changed to @mask.
hu: A „uc_file_file_mask” @mask-ra változott.

en: You must select a customer before address<br />information is available.<br />
hu: Ki kell választani egy felhasználót, mielőtt elérhetővé<br />válnának a címről szóló információk.<br />

en: Order #[uc_order:order-id] Update
hu: [uc_order:order-id] rendelés frissítése

en: The unique identifier of the order.
hu: A rendelés egyedi azonosítója.

en: Admin URL
hu: Admin webcím

en: Shipping phone number
hu: Telefonszám a szállításhoz

en: Billing phone number
hu: Telefonszám a számlázáshoz

en: The user associated with the order.
hu: A rendeléshez tartozó felhasználó.

en: Administer order workflow
hu: Rendelési munkafolyamat adminisztrációja

en: View own orders
hu: Saját rendelések megtekintése

en: Create orders
hu: Rendelések összeállítása

en: Order Date:
hu: A megrendelés dátuma:

en: Default image support configured for Ubercart products.
hu: Az Übercart termékek alapértelmezett képtámogatása.

en: There is 1 node of this type. | There are @count nodes of this type.
hu[0]: 1 tartalom van ebben a típusban.
hu[1]: @count tartalom van ebben a típusban.

en: Weight value
hu: Súly értéke

en: Weight units
hu: Súly mértékegységek

en: Length value
hu: Hosszúság értéke

en: Width value
hu: Szélesség értéke

en: Height value
hu: Magasság értéke

en: Length units
hu: Hosszúság mértékegységek

en: Administer products
hu: Termékek adminisztrációja

en: Administer product classes
hu: Termékosztályok adminisztrációja

en: Administer product features
hu: Termékjellemzők adminisztrációja

en: Create %name products
hu: %name termékek létrehozása

en: Edit own %name products
hu: Saját %name termékek szerkesztése

en: Edit all %name products
hu: Minden %name termék szerkesztése

en: Delete own %name products
hu: Saját %name termékek törlése

en: Delete all %name products
hu: Minden %name termék törlése

en: Ubercart product
hu: Übercart termék

en: The first image is displayed with the "uc_product" image style, and subsequent images are displayed below it with the "uc_thumbnail" image style.
hu: Az első kép a „uc_product” képstílussal lesz megjelenítve, a további képek pedig alább a „uc_thumbnail” képstílussal.

en: Renamed node permissions for the Product type.
hu: A terméktípus tartalomhozzáférési jogosultságának átnevezése megtörtént.

en: Altered
hu: Módosult

en: Formatted original
hu: Formázott eredeti

en: Themed original
hu: Sminkelt eredeti

en: Administer product kits
hu: Termékkészletek adminisztrációja

en: Create product kits
hu: Termékkészlet létrehozása

en: Edit own product kits
hu: Saját termékkészlet szerkesztése

en: Edit all product kits
hu: Bármely termékkészlet szerkesztése

en: Delete own product kits
hu: Saját termékkészlet törlése

en: Delete all product kits
hu: Bármely termékkészlet törlése

en: View reports
hu: Kimutatások megtekintése

en: [store:name]: [uc_role:name] role expiration notice
hu: Értesítés [store:name]: [uc_role:name] felhasználói csoport jogosultságának lejáratáról

en: <strong>Expiration:</strong> never<br />
hu: <strong>Lejárat:</strong> soha<br />

en: <strong>Expiration:</strong> !qty week(s)<br />
hu: <strong>Lejárat:</strong> !qty hét)<br />

en: <strong>Expiration:</strong> !qty month(s)<br />
hu: <strong>Lejárat:</strong> !qty hónap<br />

en: <strong>Expiration:</strong> !qty year(s)<br />
hu: <strong>Lejárat:</strong> !qty év)<br />

en: <strong>Expiration:</strong> !link (not overridden)<br />
hu: <strong>Lejárat:</strong> !link (nincs felülbírálva)<br />

en: <strong>Shippable:</strong> Yes<br />
hu: <strong>Szállítható:</strong> Igen<br />

en: <strong>Shippable:</strong> No<br />
hu: <strong>Szálítható:</strong> Nem<br />

en: Stock level
hu: Raktárkészlet szintje

en: Administer product stock
hu: Raktárkészlet adminisztrációja

en: [store:name]: Stock threshold limit reached
hu: [store:name]: a raktárkészlet elérte a kritikus szintet

en: decreased
hu: csökkentett

en: increased
hu: növelt

en: The image showing the site logo.
hu: A webhely logóját ábrázoló kép.

en: Store link
hu: Bolt webcíme

en: Fax Number
hu: Fax

en: The Ubercart store fax number.
hu: A bolt fax-száma.

en: Help page URL
hu: Súgó oldal webcíme

en: Administer store
hu: Bolt adminisztrációja

en: View store reports
hu: A bolt kimutatásainak megtekintése.

en: Configure taxes
hu: Adók beállítása

en: Date modified
hu: Módosítás dátuma

en: Receiving shipping quotes...
hu: Szállítási árajánlások bekérése folyamatban...

en: Added (@qty) @title to order.
hu: (@qty darab) @title hozzá lett adva a rendeléshez.

en: The product feature was unable to be saved.
hu: Nem sikerült menteni a termékjellemzőt.

en: *Adding _if to any country variable will make it display only for addresses<br />whose country is different than the default store country.
hu: *_if feltételes változó hozzáadása : csak azon országok esetében fog megjelenni,<br />amelyek eltérnek a bolt alapértelmezett országától.

en: Converting Ubercart 2.x modules to 3.x
hu: Ubercart 2.x modulok átalakítása 3.x-re

en: <a href="!url">Click here</a> to go to the shopping cart block configuration page.
hu: <a href="!url">Kattintással</a> a kosár blokkjának beállító oldalára lehet jutni.

en: Thanks for your order, !order_first_name!
hu: Köszönjük a vásárlást, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
hu: Ha szükséges ellenőrizni a rendelés állapotát, akkor a „Saját adatok” menüpontban lehet ezt megtenni az oldal hivatkozásán (!store_link), vagy az alábbi hivatkozásra kattintva lehet bejelentkezni:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
hu: Az rendelések kezeléséről több információ található a !store_link <a href="[store-help-url]">súgó oldalán</a>.

en: <strong>Role:</strong> @role_name<br />
hu: <strong>Felhasználói csoport:</strong> @role_name<br />

en: @method conditions
hu: @method feltételei

en: The origin location for the shipment.
hu: A szállítmány küldési helye.

en: The destination location for the shipment.
hu: A szállítmány érkezési helye.

en: The transportation method used to ship.
hu: A szállítás módja.

en: Shipping options and special instructions.
hu: Szállítási lehetőségek és kiegészítő információk megadásnak lehetősége.

en: The company making the delivery.
hu: A szállítást végző cég.

en: The carrier's shipment identifier.
hu: A szállító szállítmányazonosítója.

en: The number used by the carrier to locate the shipment while it is in transit.
hu: A szállító által a szállítás közben helymeghatározásra használt azonosítószám.

en: The time the shipment was sent out.
hu: A szállítás elindult.

en: The time the shipment is expected to be delivered
hu: A szállítás várható időpontja

en: The cost of the shipment.
hu: A szállítás díja.

en: The physical items being shipped.
hu: A kiszállított tételek.

en: The basic type of shipment, e.g.: small package, freight, etc.
hu: A szállítmány alaptípusa, például kis csomag, nagy csomag stb.

en: The type of packaging.
hu: A csomagolás típusa.

en: The package length.
hu: A csomag hossza.

en: The package width.
hu: A csomag szélessége.

en: The package height.
hu: A csomag magassága.

en: The monetary value of the package contents.
hu: A csomag tartalmának pénzértéke.

en: The package description
hu: A csomag leírása.

en: The physical weight of the package.
hu: A csomag súlya.

en: The package contents.
hu: A csomag tartalma.

en: Label image
hu: Címke képe

en: An image of the shipping label.
hu: A szállítási címke képe.

en: Order delivers to one of
hu: A következők egyikébe történik a szállítás:

en: NOT Order delivers to one of
hu: A következők egyikébe NEM történik a szállítás

en: File-user ID
hu: Fájlfelhasználó azonosítója

en: Primary key for user permission to download a file.
hu: A fájl letöltésére jogosító elsődleges kulcs a felhasználó számára.

en: The file that may be downloaded.
hu: A letölthető fájl.

en: The user account ID.
hu: A felhasználói fiók azonosítója.

en: The user account that may download the file.
hu: A fájl letöltésére jogosult felhasználói fiók.

en: Product feature ID
hu: A termékjellemző azonosítója.

en: Granted time
hu: A jogosultság időbeli korlátja

en: The time the permission to download the file was granted.
hu: A fájl letöltéséhez rendelkezésre álló idő korlátozása megtörtént.

en: The time when the permission to download the file will expire.
hu: Ekkor fog lejárni a fájl letöltéséhez meghatározott idő.

en: Select the invoice template to use when invoices are viewed on the site.<br />This is separate from the template used to e-mail invoices to customers which is configured through <a href="!url">Rules</a>.
hu: Itt lehet kiválasztani a számla sablonját a webhely meglátogatásakor.<br />Ez nem az a sablon, amelynek segítségével a felhasználók megkapják a számlájukat. Az az alábbi linken állítható be: <a href="!url">Rules</a>.

en: The unique ID for the purchased product.
hu: A vásárolt termék egyedi azonosítója.

en: The order ID that owns the product.
hu: A rendelés azonosítója, amelyhez a termék tartozik.

en: The unique ID of the node representing the product.
hu: A terméket megjelenítő tartalom egyedi azonosítója.

en: The node representing the product.
hu: A terméket megjelenítő tartalom.

en: The model number of the product.
hu: A termék modellszáma.

en: The physical weight of the product.
hu: A termék súlya.

en: Primary key: the order ID.
hu: Elsődleges kulcs: a rendelés azonosítója.

en: The unique ID of the customer who placed the order.
hu: A rendelést feladó vásárló egyedi azonosítója.

en: The user who placed the order.
hu: A rendelést feladó felhasználó.

en: Delivery address
hu: Szállítási cím

en: The destination of the shipped products.
hu: Az a cím, ahová ki kell szállítani a termékeket.

en: The destination of the bill and invoice.
hu: A nyugta és a számla postázási címe.

en: The status of the order.
hu: A rendelés állapota.

en: The total amount due for the order.
hu: A rendelésért fizetendő teljes összeg.

en: Primary email
hu: Elsődleges e-mailcím

en: The primary email address of the customer.
hu: A vásárló elsődleges e-mailcíme.

en: The date the order was placed.
hu: A rendelés feladásának dátuma.

en: The date the order was most recently changed.
hu: A rendelés legutolsó módosításának dátuma.

en: The user account that has the role.
hu: A felhasználó, amelyik a csoport tagja.

en: The granted role.
hu: A csoporttagság.

en: Renewal
hu: Megújítás
