Ubercart (7.x-3.0-beta3) - en to br translation catalogue (26 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: enable
br: gweredekaat

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Processing
br: O tretañ

en: Password field is required.
br: Rekis eo ar maezienn ger-tremen

en: Confirm password
br: Kadarnaat ar ger-tremen
