Ubercart (7.x-3.0-beta3) - en to ht translation catalogue (29 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Filename
ht: Non fichye

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Apply
ht: Aplike

en: Confirm password
ht: Konfime mo pas

en: Not applicable
ht: Pa aplikab

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Comment type
ht: Tip kòmantè
