Ubercart (7.x-3.0-beta3) - en to se translation catalogue (44 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Order
se: Diŋgo

en: Close
se: Gidde

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Shipping address
se: Poastačujuhus

en: Street address
se: Čujuhus

en: Print
se: Čálit

en: Account
se: konto

en: File download
se: Viečča fiilla

en: Password field is required.
se: Čoavddasáni ferte čállit

en: Confirm password
se: Dárkkis čoavddasáni

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
