Ubercart (7.x-3.0-rc2) - en to ga translation catalogue (70 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: days
ga: laethanta

en: Year
ga: Bliain

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Month
ga: Mí

en: Price
ga: Praghas

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Phone
ga: Fón

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Day
ga: Lá

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: Order
ga: Ordú

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Phone number
ga: Fón

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: English
ga: Béarla

en: year
ga: bliain

en: Shopping cart
ga: Cairt

en: Shipping
ga: Seachadadh

en: Week(s)
ga: Seachtain(e)

en: Year(s)
ga: Bliain/Blianta

en: Product
ga: Táirge

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta

en: Completed
ga: Déanta

en: Total:
ga: Iomlán:

en: Orders
ga: Orduithe

en: Processing
ga: Á phróiseáil

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Canceled
ga: Ar cheal

en: Billing information
ga: Sonraí billeála

en: View cart
ga: Féach ar mo chairt

en: You have entered an invalid credit card number.
ga: Tá uimhir chárta creidmheasa neamhbhailí curtha isteach agat.

en: Order status
ga: Stádas an t-ordaithe

en: Card type
ga: Cineál cárta

en: Card owner
ga: Ainm ar an gcárta

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta

en: Review order
ga: Caith súil ar d'ordú

en: Confirm password
ga: Deimhnigh pasfhocal

en: Update cart
ga: Nuashonraigh mo chairt

en: Order total
ga: Iomlán an t-ordaithe

en: - Any -
ga: - Iad uile -

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
ga: <a href="[site:url]">Téigh siar chuig an leathanach baile.</a>

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
