Ubercart (7.x-3.0-rc2) - en to or translation catalogue (37 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Next
or: ପର

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି

en: Account
or: ଖାତା

en: Password field is required.
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।

en: Confirm password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ
