Ubercart (7.x-3.10) - en to os translation catalogue (55 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: user
os: архайæг

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Comments
os: Комментари

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Image
os: Сурæт

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат

en: Filename
os: Файлы ном

en: Modules
os: Модултæ
