Ubercart (7.x-3.11) - en to af translation catalogue (124 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enable
af: aktiveer

en: delete
af: verwyder

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Gross
af: Bruto

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Last comment
af: Laaste kommentaar

en: Description
af: Beskrywing

en: Log
af: Logboek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: Default currency
af: Verstek geldeenheid

en: Action
af: Aksie

en: Cost
af: Koste

en: Quantity
af: Aantal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Variable
af: Veranderlike

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Help text
af: Hulpteks

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: settings
af: verstellings

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: never
af: nooit

en: Statistics
af: Statistieke

en: Unknown
af: Onbekend

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: Active
af: Aktief

en: Never
af: Nooit

en: Recipients
af: Ontvangers

en: You must enter a valid e-mail address.
af: U moet 'n geldige e-posadres kies.

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Signature
af: Handtekening

en: E-mail address
af: E-posadres

en: configure
af: verstel

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Code
af: Kode

en: Method
af: Metode

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: Create content
af: Skep inhoud

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Order
af: Bestelling

en: Do not display
af: Moenie vertoon nie

en: Pending
af: Hangende

en: English
af: Engels

en: Spanish
af: Spaans

en: update
af: opdateer

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Workflow
af: Werksvloei

en: None.
af: Geen.

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Orders
af: Bestellings

en: Processing
af: Verwerking

en: disable
af: deaktiveer

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: Add role
af: Voeg rol by.

en: The e-mail address %mail is not valid.
af: Die e-posadres %mail is nie geldig nie.

en: Billing information
af: Faktuur inligting

en: Reports
af: Verslae

en: Order status
af: Bestestellingstatus

en: Review order
af: Hersien bestelling

en: Confirm password
af: Bevestig wagwoord

en: Order state
af: Bestellingtoestand

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
af: <a href="!url">Aangedryf deur Ubercart</a>

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Order number
af: Bestelligsnommer
