Ubercart (7.x-3.12) - en to dz translation catalogue (87 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: You must enter a valid e-mail address.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཅིག་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Create content
dz: ནང་དོན་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Do not display
dz: བཀྲམ་བཏོན་མ་འབད།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: The settings have not been saved because of the errors.
dz: འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ལས་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: The e-mail address %mail is not valid.
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་  %mail་དེ་  ནུས་ཅན་མེན་པས།

en: File download
dz: ཡིག་སྣོད་ ཕབ་ལེན་འབད་

en: Password field is required.
dz: ཆོག་ཡིག་གི་ས་སྒོ་འདི་དགོ་པས།

en: Confirm password
dz: ཆོག་ཡིག་ངེས་དཔྱད་འབད་

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
dz: ཁྱོད་རའི་ཌུ་པཱལ་གཞི་བཙུགས་དང་ཅིག་ཁར་  དཀའ་ངལ་གཅིག་ཡང་ན་ལེ་ཤ་སྐྱོན་འཛིན་བྱུང་ནུག།  བརྡ་དོན་ཧེང་སྐལ་གྱི་དོན་ལུ་  <a href="@status">གནས་ཚད་སྙན་ཞུ་</a> ཞིབ་དཔྱད་འབད་གནང་།
