Ubercart (7.x-3.4) - en to lo translation catalogue (20 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ
