Ubercart (7.x-3.9) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: File
de: Dokumänt

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: File ID
de: Dokumänt-ID

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Role
de: Rolle

en: Anonymous users
de: Anonyme Aawänder

en: American Samoa
de: Amerikanisch-Samoa

en: United States
de: Amerika (USA)
