Ubercart (7.x-3.0-rc3) - en to hy translation catalogue (121 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Last comment
hy: Վերջին մեկնաբանություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Back
hy: Հետ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: never
hy: երբեք

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Year
hy: Տարի

en: Logo
hy: Լոգո

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Never
hy: Երբեք

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: You must enter a valid e-mail address.
hy: Դուք պետք է մուտքագրեք վավեր էլ-հասցե:

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Items
hy: Տարրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Month
hy: Ամիս

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Code
hy: Կոդ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Day
hy: Օր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Anonymous users
hy: Անանուն օգտատերեր

en: American Samoa
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: Guam
hy: Գուամ

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: English
hy: Անգլերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: The e-mail address %mail is not valid.
hy: էլ - փոստի հասցեն %mail  վավեր չէ:

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Password field is required.
hy: Գաղտնաբառը պարտադիր պահանջվում է:

en: Confirm password
hy: Հաստատեք գաղտնաբառը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
hy: Հայտնաբերվել են մեկ կամ մի քանի խնդիրներ Ձեր Drupal- տեղադրելիս:Ավել տեղեկությունների համար ստուգեք <a href=\"@status\">կարգավիճակի հաշվետվությունը</a>:

en: %name must be a number.
hy: %name պետք է լինի թիվ:
