Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Example
ca: Exemple

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Products
ca: Productes

en: Sort
ca: Ordenació
