Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Normal
cs: Normální

en: Example
cs: Příklad

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Products
cs: Produkty

en: Sort
cs: Řazení
