Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Example
da: Eksempel

en: Reverse
da: Omvendt

en: Products
da: Produkter

en: Sort
da: Sortér
