Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Normal
el: Κανονικό

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Products
el: Προϊόντα
