Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Weight
es: Peso

en: Example
es: Ejemplo

en: Reverse
es: Revertir

en: Products
es: Productos

en: Sort
es: Ordenar
