Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Normal
et: Tavaline

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Products
et: Tooted

en: Sort
et: Järjesta
