Ubercart Bulk Attributes (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Normal
fi: Normaali

en: Example
fi: Esimerkki

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Products
fi: Tuotteet

en: Sort
fi: Järjestä
